16.02.2016. 19:20
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd «Arēnā Rīga» aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, spēkojoties ar Maskavas «Dinamo» vienību. Seko līdzi teksta tiešraidei...

Vārtu guvēji:

1:0 Miks Indrašis (Cibuļskis, Skvorcovs) (23:54).

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam pret Maskavas «Dinamo»

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlāčeks (#30 Jūakīms Ēriksons);

Aizsargi: #11 Kristaps Sotnieks (K) - #97 Kristaps Zīle, #16 Stīvens Seigo - #58 Guntis Galviņš,  #3 Ēriks Ševčenko - #44 Oskars Cibuļskis, #23 Aleksandrs Jerofejevs.

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš - #25 Andris Džeriņš- #19 Miķelis Rēdlihs, #13 Gunārs Skvorcovs - #87 Gints Meija - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #72 Vitālijs Pavlovs - #69 Nikolajs Jeļisejves, #89 Filips Toluzakovs - #21 Armands Bērziņš - #32 Edgars Kulda.

KHL čempionātā pagājušajā nedēļā bija pārtraukums. Pēc tā otrdien atsākas regulārais turnīrs, kas iegājis finiša taisnē - visām līgas komandām atlicis aizvadīt vien divas spēles.

Normunda Sējēja vadītajai Rīgas komandai šis mačs no sportiskā viedokļa neko neizšķir, jo «Dinamo» jau zaudējis kvalificēties Gagarina kausa izcīņai. Tikmēr Maskavas «Dinamo», kuras sastāvā nebūs savainotā Mārtiņa Karsuma, vēl var pacīnīties par teorētiski vieglāku pretinieku izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 58 spēlēs iegūtiem 69 punktiem ieņem 12. vietu, kamēr Maskavas «Dinamo» ar tikpat mačos iekrātiem 102 punktiem ir piektajā pozīcijā.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:37 21:37

Rīgas «Dinamo» izcīna uzvaru ar 1:0!

21:35

26 sekundes līdz pamatlaika beigām maskavieši nomaina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

21:29

Pirmais skaitliskais vairākums šajā spēlē arī rīdziniekiem.

21:27

Līdz spēles beigām piecas minūtes.

21:26

Kulda un Toluzakovs iziet divatā pret vienu aizsargu. Edgars Kulda izšķiras par metienu, taču Jerjomenko atvaira ripu.

21:24

Labu virpuli pie maskaviešu vārtiem sarīko rīdzinieku pirmais uzbrucēju trio - Dārziņš, Džeriņš un M.Rēdlihs.

21:18

Mazākums izturēts.

21:16

Dārziņš pa rokām iesit pretiniekam un saņem sodu. Rīdziniekiem otrais mazākums šajā duelī.

21:15

Teicams moments M.Rēdliham. Lauris Dārziņš no aizvārtes teicami piespēli Miķelim, kas zibenīgi izdara metienu un ripu atvaira Jerjomenko.

21:13

Trešajā periodā nospēlētas septiņas minūtes.

21:09

Karpovs pa malu izlaužas uz rīdzinieku vārtiem un ar ripu trāpa pa vārtu stabiņu.

21:07

Abas komanda dueli atsākušas ļoti agresīvi, izdarot vairākus spēka paņēmienus.

21:07

Spēle atsākusies.

20:48

Otrais periods noslēdzies.

20:43

Atlikušas divas minūtes līdz otrās trešdaļas beigām.

20:41

Divas bīstamas iespējas Toluzakovam. Labi spēlē Jerjomenko.

20:38

Miks Indrašis apspēlē aizsargu un izdara spēcīgu metienu, trāpot pa vārtu stabiņu.

20:35

Spēles gaita kardināli mainījusies. Grožu savās rokās tagad ņēmuši maskavieši.

20:32

Deniss Kokarevs iziet vienatnē pret Sedlāčeku. Maskavas «Dinamo» uzbrucējs nomāna čehu vārtsargu, taču Jakubs ripu skar ar atsitēju cimdu un tā lido pāri vārtiem.

20:31

Maskavieši izskatās piekusuši. Rīdzinieki turpina uzbrukt.

20:26

Rīdzinieki šovakar spēlē labi. Nezaudē nevienā divcīņā un neatļauj ilgi viesiem uzturēties savā zonā.

20:23

1:0 vārti! Indrašis gūst fantastiskus vārtus. Miks ieiet maskaviešu zonā, nomāna vārtsargu, aizsargu un ar spēcīgu metienu tuvajā stūrī atklāj rezultātu.

20:19

Otro periodu aktīvāk iesākuši maskavieši, vairākkārt savērpjot bīstamus uzbrukumus pie viesu vārtiem.

20:16

Hokejisti atgriežas laukumā, cīņa atsākusies.

19:58

Pirmā trešdaļa noslēgusies - 0:0!

19:53

Toluzakovs uz zilās līnijas apspēlē aizsargu un ar Galviņu iziet divatā pret Jerjomenko. Filips izšķiras pa metienu un ripa noslīd gar vārtu augšējo pārliktni.

19:52

Indrašis apspēlē vairākus pretiniekus un maskaviešu viduszonas izdara spēcīgu metienu. Jerjomenko atvaira ripu.

19:48

Nelielu traumu guvis Stīvens Seigo. Rīdzinieku aizsargs laukumā nav devies jau pāris minūtes.

19:45

Mazākums izturēts. Fantastisku reakciju vairākas reizes nodemonstrēja mājinieku vārtsargs Sedlāčeks.

19:43

Uz noraidīto soliņu dodas rīdzinieku aizsargs Ēriks Ševcenko. Sējēja padotie tagad divas minūtes aizsargāsies.