16.09.2014. 10:45
Latvijas šautriņu metējs Madars Razma aizvadītās nedēļas nogalē triumfēja Rīgā notikušajās Baltijas kausa izcīņas individuālajās sacensībās, informēja Latvijas Darts organizācija.Sacensībās par pasaules reitinga punktiem cīnījās vairāk...

Sacensībās par pasaules reitinga punktiem cīnījās vairāk nekā simts šautriņu metēju no Anglijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas un Somijas.

Individuālo sacensību finālā Razma ar 4-2 uzvarēja lietuvieti Darjušu Labanausku, kamēr trešo vietu izcīnīja Igaunijas šautriņu metējs Voldemārs Arders un mājinieks Guntars Grebskis.

Individuāli dāmām par uzvarētāju kļuva sacensību galvenā favorīte Lumi Silvana no Somijas, kura finālā ar rezultātu 4-1 pārspēja Kornēliju Lušaiti no Lietuvas, savukārt trešo vietu izcīnīja latviete Irēna Bauze un Valentīna Vasiļjeva no Krievijas.

Pielozēto pāru sacensībās uzvarēja Labanausks ar latvieti Lauri Karavicu.

Tikmēr pāru sacensībās labākie vīriešu konkurencē bija lietuvieši Labanausks un Sigits Vasiļus, kamēr dāmām labākās bija latvietes Zeltīte Strade un Elīna Putniņa.

Savukārt gan dāmu, gan kungu konkurencē komandu sacensībās uzvarēja Lietuvas vienība Lithuanian Power, izcīnot panākumu arī absolūtajā vērtējumā.

Nākamās pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā Latvijā norisināsies no 7. līdz 9.novembrim Rīgā, kad tiks noskaidroti šī gada Latvijas čempioni.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063