10.05.2014. 19:31
Latvijas pludmales volejbola spēcīgākais pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien iekļuva Meksikā notiekošā Pasaules kausa izcīņas "Open" posma finālā.Ar otro numuru izliktais Latvijas duets pusfināla mačā ar 2-0 (21:17, 21:18)...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ar otro numuru izliktais Latvijas duets pusfināla mačā ar 2-0 (21:17, 21:18) pieveica vāciešus Finu Ditelbahu un Ēriku Korengu, kuriem turnīrā dots astotais numurs.

Pirmajā setā Latvijas duets bija nokļuvis iedzinējos ar 11:15, bet spēja atspēlēties un uzvarēt. Otrajā spēles daļā arī Latvijas sportisti uzvarēja, kaut pretinieka pārkaršanas dēļ cīņa tā beigās pat uz ilgāku laiku tika apturēta.

Fināls sāksies sestdien plkst.23 pēc Latvijas laika.

Kā ziņots, šajā turnīrā Samoilovs/Šmēdiņš uzvarēja visās trijās apakšgrupas spēlēs. Pirmajā mačā Samoilovs un Šmēdiņš ar 2-0 (21:8, 21:11) pārliecinoši apspēlēja meksikāņus Huanu Revueltu un Migelu Valdesu, kuriem šajā posmā ticis 31.numurs, pēc tam ar 2-0 (21:13, 21:14) pieveica ķīniešus Čenu Čeņu un Dzjaņu Li, kuri izsēti ar 18.numuru, bet noslēdzošajā cīņā ar rezultātu 2-0 (22:20, 21:11) pieveica argentīniešus Pavlo Bjanči un Huljanu Asadu, kuri izlikti ar 15.numuru.

Uzvara apakšgrupā Latvijas sportistiem bija devusi brīvu izslēgšanas turnīra pirmo kārtu, otrajā kārtā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-0 (21:19, 21:18) uzvarēja spāņus Fransisko Alfredo Marko un Kristiānu Garsiju, kuri bija izlikti ar desmito numuru, bet ceturtdaļfinālā ar rezultātu 2-0 (21:11, 21:15) pārliecinoši otro reizi šajā turnīrā pieveica ķīniešus Čeņu un Li.

Kā ziņots, pusfinālu Samoilovs un Šmēdiņš sasniedza ceturtajās sacensībās pēc kārtas - pirmajos trijos šīs sezonas Pasaules kausa posmos, kā arī noslēdzošajās pērnā gada sacensībās.

Grupu turnīrā piedalījās arī Ruslans Sorokins un Edvarts Buivids, kuri bija izlikti ar 25.numuru. Ar vienu uzvaru trīs mačos viņi savā grupā ieņēma pēdējo, ceturto, vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties. Zīmīgi, ka viņi spēja pieveikt vienīgi vēlākos pusfinālistus Ditelbahu un Korengu.

Vietu turnīra izslēgšanas spēlēs nodrošināja apakšgrupu labākie trīs pāri - pirmās vietas automātiski kvalificējās otrajai kārtai, kamēr otro un trešo pozīciju īpašnieki savā starpā aizvadīja izslēgšanas turnīra pirmo kārtu.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā Samoilovs/Šmēdiņš izcīnīja otro vietu sezonas pirmajā "Grand Slam" posmā, kas norisinājās Šanhajā.

Pagājušajā gadā Samoilovs un Šmēdiņš spēlēja sešu Pasaules kausa posmu finālos, izcīnot trīs panākumus.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties