03.07.2013. 15:13
Šodien FIVB pasaules čempionātā pludmales volejbolā otro uzvaru izcīnīja Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš (izsēti ar sesto numuru), kuri sīvā trīs setu cīņā salauza austriešu pretestību.

Vakar abi Latvijas F apakšgrupā izsētie pāri - Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Ruslans Sorokins/Toms Šmēdiņš - tikās savā starpā un triju setu spraigā cīņā ar 2-1 (18:21, 21:17, 15:12) pārāki bija Samoilovs/J.Šmēdiņš. Šodien viņiem pretī stājās austrieši Daniels Milners un Jergs Vucls, kuri izsēti tikai ar 43.numuru.

Lai arī Samoilovs/Šmēdiņš pret austriešiem bija izteikti favorīti, tas vēl bija jāapliecina laukumā. Pirmajā setā viss virzījās pretī panākumam, taču pie rezultāta 20:17 mūsējie nespēja izmantot setbumbas, ļāva pretiniekiem atspēlēties un izlaida uzvaru no rokām – 21:23. Arī otrajā setā viss izšķīrās galotnē, taču šoreiz mūsējie izrādījās pārāki – 22:20. Jau no paša trešā seta sākuma mūsējie izvirzījās vadībā un kontrolēja notikumus laukumā, tomēr uzvara nāca ar lielām, lielām grūtībām - mūsējiem pretiniekus izdevās salauzt vien ar 21:19 un uzvarēt mačā ar 2-1.

Rīt Latvijas Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam pretī stāsies nīderlandieši Dāns Spijkers/Kristiāns Varenhorsts (19.).

Turnīra izspēles sistēma kā vīriem tā dāmām ir vienāda: 48 komandas sākotnēji tiek sadalītas 12 grupās, kurās tiek izspēlēts viena apļa turnīrs. Pēcāk sacensības tiek turpinātas pēc tā sauktās "vienmīnusa sistēmas", kur katrs zaudējums komandai nozīmē izstāšanos no cīņas par godalgām. Izslēgšanas spēlēs iekļūs labākās 32 komandas.

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Šmēdiņš/ Samoilovs - Müllner/ Wutzl
11.02  29.00
90% 0% 10%
  Visas spēles

Madonas Kartinga trase Madonas Kartinga trase Gaujas 41a, Madona, Madonas n., LV-4801
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa