26.12.2013. 13:58
Kopš Ziemassvētkiem samazināts Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jauno spēlētāju limits un turpmāk katram klubam obligāti būs jāpiesaka vien viens hokejists vecumā līdz 21 gadam, vēstīts Astanas Baris komandas mājaslapā internetā....

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Savukārt arī turpmāk, ja kopā pieteikumā būs vismaz trīs jaunie hokejisti, komanda mačam varēs pieteikt līdz pat 22 spēlētājiem.

Kā zināms, pirms sezonas tika noteikts, ka katrā KHL komandā jābūt vismaz četriem 1992.gadā un vēlāk dzimušiem hokejistiem, bet spēles pieteikumā tiek ierakstīti vismaz divi.

Tomēr liela daļa komandu šo punktu apgāja, vienu no jaunā spēlētāja vietām atvēlot otrajam vārtsargam, kas praktiski nekad neiziet laukumā. Turklāt jaunais censonis līdz ar to netiek spēlēt nekāda līmeņa sacensībās. Līdz ar to šomēnes vienības vienojās, ka nepieciešams samazināt pieteikumā obligāti nepieciešamo jauno hokejistu skaitu.

Kā zināms, līdzīgi šosezon rīkojas arī Latvijas komanda Rīgas Dinamo, kas regulāri kā otro vārtsargu piesaka Rihardu Cimermani, tomēr laukumā viņš vēl nav izgājis.Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties