14.11.2017. 21:59

Pirmos vārtus spēlē guva LSPA handboliste Elīna Balanda, tomēr turpinājumā dominēja "Salaspils SS", kas septītajā minūtē ieguva četru vārtu pārsvaru - 6:2. Tas gan nekļuva par pamatu lielam izrāvienam, jo drīz vien LSPA spēja pietuvoties līdz minimumam - 9:10.

Mača kontekstā ļoti nozīmīgas bija pirmā puslaika pēdējās astoņas minūtes, kurās "Salaspils SS" no 17:15 atrāvās līdz 24:16, šādiem skaitļiem rotājot tablo arī lielajā pārtraukumā.

Spēles liktenis pilnībā tika izšķirts otrā puslaika pirmajā trešdaļā, kad salaspilietes savu vadību palielināja līdz +12 (30:18). Noslēgumā mājiniecēm komfortabla uzvara ar rezultātu 35:22. LSPA komanda pēc šī zaudējuma turnīra tabulā noslīdēja uz pēdējo pozīciju.

Pa astoņiem vārtu guvumiem Daces Potapovas, Agritas Bērziņas un Ineses Umjarovas rēķinā.

Salaspils SS – LSPA 35:22 (24:16)Salaspils: Potapova 8, Umjarova 8, Bērtiņa 8, Liepa 4, Salmane 3/1, Vītola 2, Kozlova 1, Borisanova 1.LSPA: Eihvalde 6, E. Balanda 5, Makarova 4/2, Daukste 4, Gulbe 2, Saveļjeva 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161