03.07.2014. 14:45
Kolumbiešu popzvaigzne Šakira uzstāsies Pasaules kausa futbolā noslēguma ceremonijā 13. jūlijā.

  • Seksīgā Lopesa uzstāsies PK futbolā atklāšanas ceremonijā 2014. g. 11. jūnijs

Viņa kopā ar brazīliešu mūziķi Karlinosu Braunu izpildīs dziesmu «La la la (Brazil 2014)», trešdien paziņoja futbola organizācija FIFA.

«Esmu sajūsmā par to, ka 2014.gada FIFA Pasaules kausa noslēguma ceremonijā varēšu uzstāties ar dziesmu «La la la (Brazil 2014)»,» sacīja dziedātāja, kura pagājušogad laida pasaulē bērnu, kura tēvs ir Spānijas futbola izlases aizsargs Žerārs Pikē.

«Zināmu iemeslu dēļ man ir ļoti komplicētas attiecības ar futbolu,» viņa norāda. «Es no visas sirds saprotu, ko Pasaules kauss nozīmē daudziem cilvēkiem, tai skaitā arī man pašai.»

Šakira trešo reizi pēc kārtas uzstājas Pasaules kausā.

Futbola turnīra himnu «Dar Um Jeito» dziedās ģitāras virtuozs Karloss Santana, reperis Vaiklifs Džīns un brazīliešu dziedātājs Aleksandrs Pīress.

Pasaules kausa ceturtdaļfināla mačos piektdien Vācija tiksies ar Franciju, bet Brazīlija sacentīsies ar Kolumbiju, savukārt dienu vēlāk Argentīna tiksies ar talantīgo Beļģiju, bet pasaules vicečempione Nīderlande spēkosies ar līdzšinējo lielāko pārsteigumu autori Kostariku.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties