10.01.2014. 23:08
NHL kluba Bufalo „Sabres” jaunais ģenerālmenedžeris Tims Marejs atklājis, ka jau tuvāko nedēļu laikā piešķirs Teda Nolanam galvenā trenera statusu, noņemot vārdu „pagaidu” no viņa amata nosaukuma.

Tims Marejs uzreiz pēc savas stāšanās „Sabres” ģenerālmenedžera amatā izteicās par savu redzējumu uz komandas nākotni, kurā viņš pavisam noteikti redz vietu arī Latvijas izlases pašreizējam trenerim Tedam Nolanam. Nolans tika apstiprināts Bufalo komandas pagaidu galvenā trenera amatā novembra vidū, un kopš tā laika komanda 23 spēlēs izcīnījusi astoņas uzvaras un četrreiz zaudējusi jau pēc pamatlaika beigām.

Iepriekšējais komandas treneris Rons Rolstons, kurš bija saskatījis vietu NHL jaunajam latviešu uzbrucējam Zemgum Girgensonam, šajā sezonā iekrāja vien četras uzvaras 20 spēlēs, kas noveda pie viņa atlaišanas. Pagājušās sezonas vidū Rolstons pie „Sabres” stūres stājās līdzīgi kā Nolans, proti, kā pagaidu galvenais treneris.

Teds Nolans vadīs Latvijas hokeja izlasi februārī gaidāmajās olimpiskajās spēlēs Sočos. Pēc viņa pievienošanās „Sabres” bija paredzēts, ka viņš paliks izlases galvenā trenera postenī arī līdz pasaules čempionāta beigām, taču pēdējie LHF prezidenta Kirova Lipmana izteikumi liecina par pretējo, proti, ka olimpiāde vismaz pagaidām būs pēdējais Nolana darbs Latvijas izlasē.

Nolans kopā ar Girgensonu un „Sabres” nākamo NHL spēli aizvadīs svētdienas vakarā (Pēc Latvijas laika) pret Vašingtonas „Capitals”.

Izmantotie resursi:Tim Murray: Buffalo Sabres coach Ted Nolan to...Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties