09.01.2014. 13:34

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Marejs pašlaik ir ģenerālmenedžera palīgs citā NHL klubā Otavas «Senators». Viņš ir pašreizējā «Senators» ģenerālmenedžera Braiena Mareja brāļadēls.

Šo sezonu «Sabres» komanda iesāka neveiksmīgi, un tas novembra vidū noveda pie galvenā trenera Rona Rolstona un ģenerālmenedžera Dārsija Regīra atlaišanas.

Rolstona vietā komandu pārņēma Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans, kurš iepriekš to trenēja no 1995. līdz 1997. gadam, otrajā no sezonām saņemot Džeka Edamsa balvu, kas tiek piešķirta līgas labākajam trenerim. Tikmēr par «Sabres» prezidentu hokeja jautājumos kļuva Pets Lafontēns, kurš sāka jauna ģenerālmenedžera meklējumus.

Bufalo klubs pašlaik izvairās apstiprināt ziņas par Mareja kandidatūras izvēlēšanos. Masu mediji uzsver, ka Lafontēns jau informējis pārējos kandidātus, ka viņi amatam nav izraudzīti.

Marejs karjeras laikā strādājis arī Detroitas «Red Wings», Floridas «Panthers», Anaheimas «Ducks» un Ņujorkas «Rangers» sistēmās, bet ar «Senators» viņš ir kopš 2007. gada.

Bufalo komanda ar 28 punktiem 42 spēlēs joprojām ieņem ne tikai pēdējo, astoto vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties