21.01.2016. 07:32
Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā NHL vienība Bufalo Sabres trešdien viesos ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) piekāpās Kolorado Avalanche komandai, nespējot gūt trešo panākumu pēc kārtas. Savainotais Girgensons izlaida trešo spēli pēc kārtas.

Viesiem vārtus spēles 37.minūtē guva uzbrucējs Evanders Keins, kuram tie bija desmitie sezonā. Minimāls pārsvars uz tablo saglabājās līdz pat trešā perioda vidum, kad izlīdzinājumu panāca veterāns Alekss Tangvejs, bet pusminūti līdz pamatlaika beigām uzvaru izrāva  Fransuā Bušemīns.

Tikmēr Bufalo vārtsargs Robins Leners tika galā ar 33 mājinieku metieniem.  Zīmīgi, ka 24 gadus vecajam zviedram, kurš jau sezonas ievadā guva savainojumu, šis bija vien trešais mačs šosezon.

Bufalo nākamie pretinieki Detroitas Red Wings, kas pie Sabres viesosies piektdien, savā laukumā ar 1:2 atzina Sentluisas Blues pārākumu.

Sabres ar 47 spēlēs iekrātiem 42 punktiem aizvien saglabā 14.vietu Austrumu konferences 16 klubu konkurencē.