12.03.2014. 09:11
Latvietis Zemgus Girgensons otrdien traumas dēļ izlaida trešo Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēli pēc kārtas, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība savā laukumā ar 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) zaudēja Nešvilas komandai "Predators".

"Sabres" hokejisti piedzīvojuši zaudējumus pēdējās trīs cīņās pēc kārtas.

Pēc neizšķirti 1:1 aizvadītas pirmās trešdaļas "Predators" otrajā trešdaļā pirmo astoņu minūšu laikā panāca 3:1 savā labā, bet atlikušajā laikā pārsvaru nosargāja, cīņas pašā izskaņā raidot ripu tukšos sāncenšu vārtos un panākot gala rezultātu.

Mājinieku labā vienīgos vārtus guva Drū Stefords, kurš otrajā cīņas minūtē vairākumā izvirzīja "Sabres" vadībā ar 1:0.

Kā zināms, Girgensons ķermeņa apakšdaļas traumu guva pagājušajā ceturtdienā, kad uzvarētājā spēlē pret Tampabejas "Lightning" laukumā pavadīja vien sešas minūtes un 53 sekundes. Gaidāms, ka latvietis izlaidīs vēl vienu komandas spēli.

Pēdējās astoņās spēlēs "Sabres" komanda izcīnījusi četrus panākumus.

Par pagājušā gada Latvijas uzlecošo sporta zvaigzni atzītais Girgensons šosezon 61 spēlē guvis sešus vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -5.

"Sabres" ar 46 punktiem 65 spēlēs joprojām ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.