02.06.2013. 22:56
WTA ranga līdere Serēna Viljamsa svētdien pārliecinoši nodrošināja vietu Francijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā, kur viņu gaida atkalredzēšanās ar krievieti Svetlanu Kuzņecovu.

Ar pirmo numuru izliktā amerikāniete ceturtās kārtas mačā 70 minūšu laikā pārspēja itālieti Robertu Vinči, uzvarot ar 15.numuru izlikto sportisti ar rezultātu 6-1, 6-3.

Šajā turnīrā aizvadītajos četros mačos Viljamsa zaudējusi tikai desmit geimos.

Ceturtdaļfinālā amerikāniete tiksies ar neizsēto Kuzņecovu, kura ir 2009.gada turnīra čempione. Toreiz krieviete titulu ieguva pēc tam, kad ceturtdaļfinālā spraigā cīņā uzvarēja tieši Viljamsu.

Viljamsa Francijas atklātajā čempionātā spējusi uzvarēt tikai vienu reizi - pirms 11 gadiem.

Reklāma

Pati Kuzņecova savā ceturtās kārtas mačā svētdien 6-4, 4-6, 6-3 uzvarēja vācieti Angeliku Kerberi, kura bija izlikta ar astoto numuru.

Jāizceļ, ka Viljamsa visos turnīros spējusi uzvarēt jau 28 mačos pēc kārtas, kas ir viņas karjeras labākais rezultāts.

Tikmēr vīriešu turnīrā svētdien ceturtdaļfinālu kā pirmie sasniedza ar ceturto numuru izliktais spānis Davids Ferrers, viņa tautietis Tomijs Rovredo, kurš izlikts ar 32.numuru, un mājinieks Žo Vilfrīds Tsonga, kuram piešķirts sestais numurs.

Ferrers ļoti pārliecinoši ar 6-3, 6-1, 6-1 uzvarēja DĀR pārstāvi Kevinu Andersonu, Rovredo saspringtā cīņā atspēlēja divu setu deficītu un ar 6-7 (5:7), 3-6, 6-4, 6-4, 6-4 pārspēja savu tautieti Nikolasu Almagro, kurš bija izlikts ar 11.numuru, bet Tsonga ar 6-3, 6-3, 6-3 uzvarēja serbu Viktoru Troicki.

Jāizceļ, ka Rovredo divu setu deficītu atspēlējis trešajā turnīra spēlē pēc kārtas. Kas tāds «Grand Slam» sacensībās pieredzēts pirmo reizi 86 gadu laikā.

Rovredo Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālu sasniedzis pēc trīs gadu pārtraukuma un tajā tiksies ar Ferreru, kurš šajā turnīra fāzē iekļuvis otro gadu pēc kārtas. Tāpat otro gadu pēc kārtas ceturtdaļfinālā iekļuvis arī Tsonga.