02.12.2012. 22:29
Aktīvu sniegumu Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē svētdien nodemonstrēja Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, bet viņa pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar «VfL Wolfsburg» vienību.

Rudņevs otro spēli pēc kārtas uzsāka savas komandas sākumsastāvā, bet 26.minūtē tieši pēc Latvijas izlases uzbrucēja piespēles rezultātu atklāja pussargs Maksimiliāns Beisters.

Spēles 84.minūtē Rudņevs tika nomainīts. Viņa vietā laukumā devās austriešu pussargs Pauls Šarners.

Laukuma saimnieki neizšķirtu panāca spēles 68.minūtē, kad vārtus guva Dānijas izlases aizsargs Simons Kērs.

Pēdējās sešās bundeslīgas spēlēs HSV komanda izcīnījusi divas uzvaras, divreiz cīnījusies neizšķirti un piedzīvojusi divus zaudējumus.

Kopvērtējumā HSV komanda ar 21 punktu 15 spēlēs ieņem devīto pozīciju, bet ceturtajā vietā esošā Gelzenkirhenes «Schalke 04» vienība ir vien četru punktu attālumā.

Savukārt pārliecinoša līdervienība ar 38 punktiem ir Minhenes «Bayern».

Rudņevs ir pirmais Latvijas futbolists bundeslīgas čempionātā. Iepriekš 24 gadus vecais uzbrucējs ar Hamburgas klubu noslēdza četru gadu līgumu.

Šīs sezonas bundeslīgas čempionātā Rudņevs guvis četrus vārtus.