04.11.2014. 18:59
Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs izcēlies ar vārtu guvumu Bundeslīgas kluba "Hamburger SV" pārbaudes spēlē pret zemākās līgas klubu "Egestorf-Langreder". HSV uzvarēja 8:2, taču pēc pirmā puslaika bija vadībā tikai 3:2, turklāt mača gaitā nokļuva iedzinējos 0:1.

Šajā sezonā "Hamburger SV" ar rezultativitāti nevar lepoties, gluži otrādi - ar četriem vārtiem desmit spēlēs tā ir pārliecinoši sliktākā Bundeslīgā. kas arī novedis vien pie 14. vietas kopvērtējumā. Arī šodien, mačā pret Lejassaksijas "Oberliga" (Vācijas futbola sistēmas piektais līmenis) pārstāvi "Egestorf-Langreder", HSV spēles sākumā pamanījās nokļūt iedzinējos, taču 23. minūtē Artjoms Rudņevs tomēr panāca izlīdzinājumu un guva savas komandas pirmos vārtus.

Pirmajā puslaikā "Egestorf" spurojās pretim diezgan sparīgi un pat guva otros vārtus (2:3), turklāt puslaika izskaņā Rudņevs neizmantoja iespēju gūt savus otros vārtus, nenogādājot bumbu vārtu tīklā ar 11 metru soda sitiena palīdzību. Taču otrajā puslaikā tomēr dominēja HSV futbolisti, kuru vidū rezultatīvākais ar diviem vārtiem bija Pjērs Mišels Lasoga, bet spēle noslēdzās ar rezultātu 8:2 Hamburgas kluba labā. Jāpiezīmē, ka sākumsastāvā devās vairāki jaunie spēlētāji, kuri otrajā puslaikā, tāpat kā Rudņevs, tika nomainīti.

Pēdējās nedēļās Rudņevs ne tikai netika laukumā Bundeslīgas spēlēs, bet pat tika atstāts ārpus pieteikuma. Viņš vēl ne reizi nav devies sava kluba pamatsastāvā un arī ar vārtiem oficiālā mačā pēc visnotaļ rezultatīvajām pārbaudes spēlēm nav atzīmējies, tiesa, sestdien Rudņevs atkal bija HSV pieteikumā un devās laukumā uz maiņu.

Nākamā spēle HSV un, cerams, arī Rudņevam paredzēta devītajā novembrī pret "Wolfsburg".

Izmantotie resursi:HSV.de -  Alle aktuellen Informationen und...Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties