13.11.2014. 15:07
Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs uzskata, ka Nīderlandes galvenā trenera Gūsa Hidinka izteikumi liecina, ka Nīderlande baidās no Latvijas, futbolistu citē ziņu aģentūra LETA.

"Interesanti, Nīderlandes izlases galvenais treneris Hidinks jau tagad saka, ka atkāpsies no amata, ja zaudēs Latvijai. Uzskatu, ka tādi komentāri nav pareizi," sacīja Artjoms Rudņevs. "Skaidrs, ka viņi baidās no Latvijas, jo pašlaik Nīderlande ir tikai trešajā vietā un viņiem vajag punktus, bet mēs cīnīsimies, lai tos atņemtu. Hidinks ar šādiem izteikumiem tikai rada sevī un komandā pārliecību, ka viņiem būs jābaidās no mums - savukārt mums tas nāk par labu."

Uz Nīderlandes izlasi nav izsaukts Rudņeva kluba biedrs Rafaels van der Vārts, kurš tikai salīdzinoši nesen atgriezās ierindā pēc savainojuma izārstēšanas. "Ar van der Vārtu runāju jau pēc Latvijas izlases spēles pret Turciju. Viņš atklāja, ka nebūs viegli, tomēr Latvija ir jāuzvar," atklāja Rudņevs.

Gaidāms, ka Amsterdamas arēnā svētdien skatītāju netrūks, taču Rudņevu tas neuztrauc: "Man pirms mačiem pilnu tribīņu priekšā uztraukuma nav, jo esmu jau pie tā pieradis. Laikam tā man būs pirmā spēle izlasē tik daudz līdzjutēju priekšā, un tas būs patīkami visai komandai. Arī es sāku Latvijā maz skatītāju priekšā - galvenais futbolistiem, kuri pie šādas ažiotāžas nav pieraduši, spēlēt un domāt par uzvaru, kā arī saprast, ka mačam seko līdzi arī tavi fani, ne tikai Nīderlandes."

Latvija izvēlējusies visai neierastu treniņplānu, uz Nīderlandi dodoties jau nedēļas sākumā. "Trenēšanās Nīderlandē ir ļoti laba ideja - gan bāze, gan treniņi augstā līmenī. Varam mačam sagatavoties gan psiholoģiski, gan morāli. Nekas mums netraucē un varam domāt vienīgi par spēli," teica Rudņevs.

Pret Islandi Rudņevs tika noraidīts, tāpēc bija spiests izlaist maču pret Turciju. Neskatoties uz diskvalifikāciju, 26 gadus vecais uzbrucējs palika kopā ar izlasi un neatgriezās Hamburgā. "Galvenais, ka arī mačā pret Turciju biju iesaistīts izlasē, paliekot ar komandu līdz sabraukuma beigām un atbalstot to, cik varēju," uzskata Rudņevs. "Pēc mača ar Islandi runāju ar izlases vadību un izlēmām, ka palikšu ar komandu, bet laikam jau vajadzēja atgriezties - pēc tam bija pārrunas ar Hamburgas kluba treneri, kurš vaicāja, kāpēc neatgriezos. Tomēr izskaidroju situāciju un viss bija kārtībā."

"Par noraidījumu pret Islandi manas domas nav mainījušās - pirmo dzelteno kartīti tiesnesis varēja dot, bet otrajā epizodē pretinieku pat neredzēju un neiesitu viņam," joprojām pārliecināts ir Rudņevs.

Izmantotie resursi:LETAget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties