17.12.2016. 18:27

Artjoms Rudņevs pirms nedēļas ne tikai bija izgājis pamatsastāvā pret Dortmundes “Borussia”, bet arī guvis komandas vienīgos vārtus, kas palīdzēja tikt pie neizšķirta 1:1. Rudņevs pēc šī sasnieguma saglabāja vietu pamatsastāvā arī šodienas izbraukuma mačā pret “Werder”.

Latvijas izlases uzbrucējs izcēlās arī šodien, atklājot rezultātu 28. minūtē. Šajā epizodē tika sekmīgi iespēlēta bumba soda laukumā Ķelnes uzbrucējam Antonī Modestam, kurš palika viens pret vārtsargu. Viņa sitiens no tuvas distances gan tika atvairīts, taču turpat blakus bija Rudņevs, kurš apsteidza visus aizsargus un raidīja bumbu tukšajos vārtos.Līdz puslaika beigām “Koln” vadību gan nenosargāja, jo Seržs Gnabrī ar tālsitienu panāca 1:1. Liela atbildības daļa par šo vārtu zaudējumu gan jāuzņemas Ķelnes vārtsargam.

Otrajā puslaikā Rudņevs vairākkārt izcēlās uzbrukumā ar aktīvām darbībām. Viņš izdarīja teicamu piespēli partnerim Jujam Osako, kuram gan nepaveicās šo piespēli pārvērst vārtu guvumā. Savukārt Rudņevs pats otrā puslaika vidū bīstami sita ar galvu no tuvas distances, pamanoties aizlīst priekšā aizsargam. Sitiens gan tika izdarīts ļoti sarežģītā situācijā, un bumba ielidoja tieši vārtsarga rokās.

Rudņevs tika nomainīts 81. minūtē, bet “Koln”, pie kuras vārtiem draudīgu momentu netrūka, noturēja neizšķirtu 1:1. Šāds rezultāts ir jau otrajā “Koln” spēlē pēc kārtas, un abas reizes vienīgos vārtus guva tieši Rudņevs. “Koln” aizvadījusi jau 360 minūtes jeb četras spēles pēc kārtas, kurās nevienam citam bez Rudņeva nav izdevies nogādāt bumbu vārtos. Ar 24 punktiem “Koln” saglabā septīto vietu Bundeslīgā.

Savukārt Rudņevam šie ir otrie vārti šosezon un 21. viņa Bundeslīgas karjerā. Nākamā spēle Ķelnes klubam paredzēta trešdien pret Leverkūzenes “Bayer”, bet pēc tam sekos mēnesi ilgs pārtraukums Vācijas čempionātā.