28.01.2017. 18:25

Informācija tiks papildināta...

Iepriekšējā mačā palicis uz "Köln" rezervistu soliņa, arī šoreiz Artjoms Rudņevs mača sākumā nebija laukumā Ķelnes nākamajā mačā. Izbraukumā pret līgas vājāko komandu "Darmstadt" Rudņeva klubs mača iznākumu lielā mērā nokārtoja jau pirmajā puslaikā. Bumba viesu vārtos pabija trīs reizes, puslaika beigās izceļoties arī vienam no čempionāta labākajiem vārtu guvējiem Antonī Modestam.

Tieši Modesta vietā 50. minūtē laukumā tika arī Rudņevs. Visai drīz Artjoms netika līdz bumbai pēc laba komandas biedra centrējuma, bet 65. minūtē nopelnīja dzelteno kartīti. Īsi pēc tam "Darmstadt" ar "pendeli" vienus vārtus atguva, bet brīdi vēlāk pēc Rudņeva piespēles vieta skrējienam pavērās Osako, kurš noslēdza uzbrukumu ar sitienu apakšējā stūrī – 4:1.

Mača beigās Ķelne nospieda pretinieku uz ceļiem vēl pamatīgāk. Vispirms Rudņevs jau atkal bija piespēlētāja lomā Miloša Jojiča vārtu guvumā, kurš ar otro pieskārienu iesita viesu piektos vārtus, bet 90. minūtē Artjoms izcēlās arī pats, gūstot savus trešos vārtus sezonā. Tikai 40 nospēlētajās minūtēs Rudņevam šodien vārti un divas piespēles!