19.02.2016. 23:20
Vācijas Bundeslīgas 22. spēļu kārtas pirmajā mačā Artjoma Rudņeva pārstāvētā ''Hamburger SV'' viesos nespēja gūt vārtus, taču arī neielaida un spēlēja neizšķirti 0:0 ar ''Eintracht Frankfurt''. Rudņevs spēli iesāka pamatsastāvā, taču pēc nospēlētām 70. minūtēm tika nomainīts.

Artjoms Rudņevs spēli iesāka komandas sākumsastāvā un aizvadīja ne pārāk spilgtu maču, divas reizes (komandai kopumā 10) sitot pa pretinieku vārtiem. 70. minūtē latvietis tika nomainīts pret Pjēru Lasogu, kurš sev atvēlētajā laikā nebija daudz labāks par Rudņevu un nespēja izglābt Hamburgu no neizšķirta.

Spēle iesākās ar Hamburgas centra izspēli un ne pārāk interesantu futbolu pirmajās desmit minūtēs. Šajā laikā neviena komanda neizdarīja sitienu pa vārtiem, taču tad pirmo reizi pretinieku vārtsargu pārbaudīja ''Hamburger SV'' centra aizsargs Emirs Spahičs.

Puslaika turpinājumā Hamburgai radās laba izdevība, kad Rudņevs no apmēram 16 metriem sita vārtu tālā stūra virzienā, taču somu vārtsargs Lukass Hradeckis uzminēja sitiena lidojumu un savlaicīgi izlēca, atvairot raidījumu. Puslaika izskaņā latviešu uzbrucējs izveidoja vēl vienu bīstamu epizodi, izcīnot savai komandai bumbu un ļaujot izskriet bīstamā uzbrukumā, taču šoreiz nedaudz garām vārtiem sita Nikolai Millers. Pirmās 45 minūtes noslēdzās ar nedaudz lielāku Hamburgas ofensīvu un pārsvaru sitienos pa vārtiem (7:2), taču svarīgākais statistikas rādītājs - rezultāts, joprojām palika nemainīgs.

Otru puslaiku nedaudz aktīvāk iesāka mājinieki ''Eintracht'', taču ne uz ilgu laiku jo, laikam ritot, spēle atkal kļuva līdzīga, pateicoties viesu pārākumam. Frankfurte otrā puslaika pirmo daļu veiksmīgi neitralizēja Hamburgas uzbrukumus, taču taisnības labad jāatzīst, ka daudz brāķa pieļāva arī viesi, kas izpaudās galvenokārt neprecīzās piespēlēs - arī no Rudņeva puses.

Spēles 70. minūtē Hamburga veica spēlētāju maiņu un šoreiz laukumu pameta Artjoms Rudņevs un viņa vietā viesu uzbrukuma līniju mēģināja pastiprināt Pjers Lasoga. Spēles turpinājumā Hamburga vairāk kontrolēja bumbu, taču tā arī nespēja rast veidus kā apspēlēt pretiniekus. Arī Rudņeva aizstājējs Lasoga ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās un spēle noslēdzās bez gūtajiem vārtiem - 0:0.