01.04.2013. 13:48

Šodien Kocēnu sporta namā tika aizvadīta Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas finālsērijas otrā spēle starp vietējo "Rubeni" un Rīgas RSU. Sīvā cīņā tikai papildlaikā uzvaru ar 5:4 svinēja kocēnietes, sērijā panākot izlīdzinājumu – 1:1. Uzvaras vārti Madaras Rudzītes kontā.

Visās sešās regulārā turnīra savstarpējās spēlēs samērā pārliecinoši uzvarēja RSU florbolistes, bet jau vakar Rīgas Olimpiskajā sporta centrā "Rubene" parādīja, ka izslēgšanas mačos cīņa ir krietni sīvāka. Šīsdienas spēle sižeta ziņā atgādināja vakardienas maču – rezultātu atklāja kocēnietes, kuras otrā perioda sākumā bija izvirzījušās vadībā ar 3:1, bet pēdējās trešdaļas sākumā panāca 4:2. Arī šoreiz rīdzinieces sekmīgi atspēlējās, pēdējā minūtē pēc Evelīnas Garbares precīza metiena panākot izlīdzinājumu – 4:4. Tāds pavērsiens mājinieces gan nesalauza – pagarinājuma 3.minūtē Baibas Jurušas piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Madara Rudzīte (5:4), sērijā panākot izlīdzinājumu – 1:1.

Madara Rudzīte savas komandas sastāvā ar 3 (1+2) punktiem bija rezultatīvākā, bet par labāko spēlētāju tika atzīta Lība Daija Mikova, kurai, tāpat kā Lienei Adamanei, 2 (1+1) punkti. Labākās gods RSU rindās tika divu rezultatīvu piespēļu autorei Signei Osei, bet viņas komandas biedrene Luīze Biļinska izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem. Sērijas trešo un ceturto spēli abas komandas aizvadīs šīs nedēļas nogalē Vidzemes olimpiskajā centrā, Valmierā.

Izmantotie resursi:floorball.lv



Nacionālo Bruņoto spēku sporta bāze Krustabaznīcas 9, Rīga, LV-1006
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA