16.11.2013. 22:07
Noslēgušās četras spēles Latvijas un Igaunijas apvienotajā "Schenker" voeljbola līgā. Pie viena punkta tika RTU/"Robežsardze" un "Poliurs"/"Ozolnieki", kas piecos setos zaudēja attiecīgi TTU un "Rakvere". Savukārt četros setos piekāpās Daugavpils Universitāte, kas atzina "Parnu" pārākumu.

RTU/"Robežsardze" turnīra tabulā atrodas augstāk nekā TTU un uzvarēja pirmajos divos setos (27:25, 25:12), tomēr rīdzinieki izsēja pārsvaru un nākamajos setos guva pa 17 un 21 punktam. RTU/"Robežsardzei" jau sesto reizi šosezon bija jāspēlē piektais sets un jau piekto reizi tas beidzās ar neveiksmi - 11:15. Latvijas klubā rezultatīvākie bija Mārcis Jirgensons (21 punkts) un Edgars Točs (16), bet viesiem ar 20 punktiem atbildēja Sīms Ennemuists.

Pirmo setu uzvarēja arī "Poliurs"/"Ozolnieki", kam gan pēc tam pa setiem nācās atspēlēties - 25:16, 22:25, 15:22, 25:22. Arī Ozīši šosezon itin bieži ir spēlējuši piekto setu, bet viņiem bilance līdz šim bija neitrāla - divi pret divi. Šovakar tā gan nosvērās uz negatīvo pusi - 10:15 piektajā setā un zaudējums visā spēlē. 20 punktus mājiniekiem guva Armands Āboliņš, bet Rakveres komandas rindās vismaz 20 punktus guva uzreiz divi spēlētāji - Deniss Sintovs (25) un Aivars Silms (22).

Gluži kā pārējās Latvijas komandas, arī Daugavpils Universitāte labi sāka maču, ar rezultātu 25:20 uzvarot pirmo setu. Tomēr spēles turpinājumā veiksme no daugavpiliešiem aizgriezās - Pērnavas volejbolisti uzvarēja trīs setu galotnēs pēc kārtas (26:24, 25:23, 26:24). 22 punktus daugavpiliešu sastāvā guva Rihards Puķītis, bet viesiem 24 punkti Sīma Pelluēra kontā. Citā spēlē "Voru" kārtējo reizi zaudēja trīs setos - šoreiz pret Tallinas "Selver".

Rītvakar "Poliurs"/"Ozolnieki" viesosies pie TTU, Daugavpils Universitāte uzņems "Rakvere", savukārt Rīgā tiksies RTU/"Robežsardze" un "Biolars"/"Jelgava".