22.11.2017. 23:01

""Latvijas Universitāte" aizvadīja labāku spēli un pelnīti izcīnīja uzvaru. Tas, ka mums nav pilns sastāvs, nav attaisnojums zaudējumam. Ar to sniegumu, ar to atdevi, ko mēs parādījām, nepietiek, lai uzvarētu," kritisks pret savas komandas sniegumu bija Rozītis.

"Tomēr šobrīd mums nav saspēles vadītāja, mēs nevaram bumbu pārvest pāri laukumam. Mēs redzējām, cik svarīgs mums ir Edgars Štelmahers, kurš pat nav saspēles vadītājs. Diemžēl tik drīz laukumā viņš nevarēs atgriezties, un mums gaidāmas ļoti sarežģītas spēles," sacīja jēkabpiliešu treneris. "Paldies brīnišķīgajiem līdzjutējiem par fantastisko atbalstu visas sezonas garumā!"

Edgars Štelmahers šosezon piedalījies astoņās LBL spēlēs, vidēji 29 minūšu laikā gūstot 8,0 punktus, izcīnot 4,4 atlēkušās bumbas un atdodot 3,1 rezultatīvu piespēli. Pēdējā rādītājā Štelmahers ir labākais savā komandā.

Jau rakstījām, ka LU, pateicoties šovakar izcīnītajai, uzvarai, pamet pēdējo vietu turnīra tabulā. Savukārt Jēkabpils komanda, piedzīvojot septīto neveiksmi deviņās spēlēs, noslīdēja uz pēdējo pozīciju.

Izmantotie resursi:https://www.bkjekabpils.lv/jaunumi/...Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties