08.02.2014. 10:12
ASV studentu basketbola turnīrā spēles aizvadījuši Latvijas pārstāvji Dāvis Rozītis un Haralds Kārlis, kuru universitāšu komandas gan cieta zaudējumus.

Centra spēlētājs Dāvis Rozītis „Big West” konferences ietvaros piedalījās Havaju salu universitātes izbraukuma mačā pret „Santa Barbara”. Havaju salu komanda neveiksmīgi aizvadīja otro puslaiku, kurā izsēja pirmajā puslaikā iegūto pārsvaru, un zaudēja ar 64:75.

Rozītis spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un laukumā pavadīja 13 minūtes, to laikā gūstot piecus punktus (1p. 1/2, 2p. 2/3). Viņš arī savāca piecas atlēkušās bumbas, divas no tām – uzbrukumā, kā arī izdarīja divus blokus un divreiz pārkāpa noteikumus. Sezonā kopumā Rozītis vidēji mačā atzīmējies ar 3,3 punktiem un 3,2 atlēkušajām bumbām.

Savukārt Haralda Kārļa pārstāvētā „Seton Hall Pirates” cita zaudējumu pret spēcīgo Viljanovas „Wildcats” ar 53:70. Viljanovas universitātei šī bija 21 uzvaras 23 sezonas spēlēs, bet „Pirates” pratuši uzvarēt 13 no 23 spēlēm.

Haralds Kārlis laukumā tika uzlaists uz neilgu brīdi pirmajā puslaikā, kurā paspēja atzīmēties vien ar kļūdu. Šosezon Kārlis vidēji mačā guvis 1,9 punktus.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader In SportsFerrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties