19.12.2015. 23:04
Kanādas pilsētā Kalgari noslēgušās Pasaules kausa sacensības kamaniņu sportā vīriešiem. Pirmo uzvaru sezonā svinēja vācietis Fēlikss Lohs, bet no Latvijas pārstāvjiem labāko vietu ieņēma Riks Kristens Rozītis.

Pirmajā braucienā Riks Kristens Rozītis trasi veica 45,433 sekundēs un ierindojās augstajā devītajā pozīcijā, tomēr otrajā braucienā 21 gadu vecajam latvietim 19. labākais laiks un kopsummā nācās atkāpties uz 13. vietu.

Tikmēr Artūrs Dārznieks otrajā braucienā no 17. pozīcijas noslīdēja uz 21, bet Inārs Kivlenieks un Kristaps Mauriņš apmainījās vietām, summā ieņemot attiecīgi 28. un 27. vietu. Līderpozīcijas nosargāja Fēlikss Lohs, kurš savus tuvākos sāncenšus apsteidza par vairāk nekā trim sekundes desmitdaļām.

Iepriekšējos trīs posmos, kas notika Īglsā, Leikplesidā un Pārksitijā, Kivlenieks finišēja attiecīgi 13., 26. un 11. vietā, Dārzniekam 11. vieta un diskvalifikācija, Mauriņam diskvalifikācija, 20. un 24. vieta, bet Rozītis savā vienīgajā posmā ieņēma 17. pozīciju.

Nākamais posms no 9. līdz 10. janvārim paredzēts Siguldā.