08.01.2015. 14:19
"Visiem jāzina, ka "fans" apdraudēja manu istabas biedru un komandas kapteini Kītu Simonsu, pirms tika klāt Samijam Mehijam. Atvainojos par notikušo, taču ne par manu rīcību pret "fanu"," ceturtdien, 8. janvārī, pārdomās par Eirokausa spēlē Podgoricā notikušo incidentu dalās Bandirmas basketbola kluba "Banvit" saspēles vadītājs Ērls Džerods Roulends.

“Banvit” trešdien Eirokausa izbraukuma spēlē uzvarēja Melnkalnes čempionus “Budučnost” ar rezultātu 74:68. Trīsdesmit astotajā minūtē, kad rezultāts bija 68:59 “Banvit” labā, kāds “Budučnost” atbalstītājs izskrēja laukumā, uzbrūkot “Banvit” spēlētājiem Kītam Simonsam un Samijam Mehijam.

Roulends reaģēja uz notiekošo, skrējienā notriecot uzbrucēju zemē. Tajā pašā vakarā internetā tika izplatīts video, kurā bija redzamas tikai uzbrukuma beigas. Dienu vēlāk Roulends “Instagram” profilā dalījās pārdomās par notikušo.

“Vēlos pateikt, ka neatbalstu vardarbību basketbola laukumā un ārpus tā, taču mēs vispirms esam vīrieši, nevis sportisti. Sporta vārdā mēs ceļojam uz ārzemēm, taču esam atkarīgi no uzņēmēju komandām, kurām jānodrošina pienācīga aizsardzība. Ņemot vērā fanu daudzumu, daudzās zālēs nav veikti nepieciešamie drošības pasākumi, tāpēc esam ievainojami, ja kāds nolemj mums uzbrukt.

Atrodamies izbraukumā, nepazīstamā teritorijā, pret daudzkārtīgu un bīstamu pārspēku. Kopā ar komandas biedriem pavadu vairāk laikā nekā ar ģimeni Amerikā, tāpēc draudzējamies un kļūstam tuvi viens otram. Nedomāju, ka jebkurš no maniem komandas biedriem ļautu notikt neparedzamajam, ja viņam rastos iespēja to apturēt. Visi esam dzirdējuši stāstus par “fanu” uzbrukumiem un nepieciešamību sevi aizstāvēt.

Visiem jāzina, ka “fans” apdraudēja manu istabas biedru un komandas kapteini Kītu Simonsu, pirms tika klāt Samijam Mehijam. Kītam ir savainota mugura. Viņš regulāri tiek medicīniski aprūpēts, lai varētu iziet laukumā. Uzbrucējs varēja pielikt punktu viņa karjerai, vai vēl ļaunāk, ja iesistu citā vietā. Kāpēc notiek tā, ka spēlētāji tiek sodīti par aizstāvēšanos? Vīrietis izskrien laukumā, uzbrūk diviem komandas biedriem un mums nav jāiejaucas? “Fana” rokās varēja būt ierocis. Viņš varēja mūs nopietni savainot vai vēl ļaunāk.

Atvainojos par notikušo, taču ne par manu rīcību pret “fanu”. Tādi gadījumi var tikt apturēti, vēl pirms tie ir sākušies. Notikušais parāda pienācīgu drošības pasākumu nozīmi. Līdzīgi notikumi grauj spēli.”

Izmantotie resursi:Instagram

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Buducnost - Banvit
11.67  22.15 
64% 0% 36%  
  Visas spēlesBrocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties