24.03.2015. 21:10
Šovakar par pirmo ULEB Eirokausa pusfinālistu kļuva Turcijas klubs "Banvit", kas otrajā ceturtdaļfināla spēlē ar 75:71 pārspēja Francijas komandu "Paris Levallois" un summā uzvarēja ar divu punktu pārsvaru (140:138).

Pirmā spēle starp turku "Banvit" un franču "Paris Levallois" noslēdzās ar Francijas galvaspilsētas kluba uzvaru savā laukumā, taču parīziešu pārsvars pirms atbildes spēles bija tikai divi punkti (67:65). Bleiks Šilbs mājinieku labā guva 12 punktus, bet turkiem labākais bija Vladimirs Dragicevičs ar 16 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām. Bijušais vefietis Ērls Džerods Roulends Turcijas kluba labā guva 10 punktus, izcīnīja četras bumbas zem groziem un atdeva trīs piespēles.

Arī šodienas spēle ritēja teju punkts punktā, un dueļa iznākums tika izšķirts pēdējās minūtēs. Četras minūtes līdz spēles beigām mājinieku pārsvars bija pieci punkti, bet Roulenda un Dragiceviča spēle uzbrukumā apvienojumā ar "Banvit" aizsardzību ļāva laukuma saimniekiem pēdējās minūtes ievadā panākt jau +9. Atlikušajā laikā mājinieki nosargāja uzvaru, pateicoties precizitātei no soda metienu līnijas (75:71).

Roulends uzvarētāju labā guva 16 punktus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, bet Semijs Medžia pievienoja 18 punktus un deviņas bumbas zem groziem. Viesu rindās ar 16 punktiem un deviņām piespēlēm labākais bija Maiks Grīns.

Rīt atbildes spēles aizvadīs atlikušie trīs pāri. Kazaņas "Unics" ar latviešu uzbrucēju Rolandu Freimani sastāvā centīsies izbraukumā pārsteigt Krasnodaras "Lokomotiv-Kuban". Pirmā spēle Kazaņā beidzās ar 87:78 "Lokomotiv-Kuban" labā.