29.09.2015. 09:56
Pēdējā Nacionālās futbola līgas (NFL) spēlē Grīnbejas "Packers", pateicoties Ārona Rodžersa piecām rezultatīvām piespēlēm, ar 38:28 pārspēja Kanzassitijas "Chiefs" un šo sezonu turpina bez zaudējumiem.

Grīnbejas komanda, kopā ar savu līderi, Āronu Rodžersu, kārtējo reizi pierādīja, ka viņiem šajā sezonā mērķi neaprobežojas ar dažu uzvaru izcīnīšanu. Šajā cīņā viskonsinieši jau pirmajā ceturtdaļā sāka savu uzbrukuma ofensīvu, kad Rodžerss divus uzbrukumus noslēdza ieskaites zonā, atdodot precīzas piespēles Tajam Montgomerijam un Randalam Kobam. Otrajā ceturtdaļā Džamāls Čārlzs un Kairo Santošs atguva septiņus punktus, taču tas spēles gaitā neko būtisku nemainīja.

Džeimss Džonss un vēl divas reizes arī Randals Kobs ienesa bumbu ieskaites zonā pēc savas komandas saspēles vadītāja piespēlēm, panākot 38:14 ("Chiefs" labā piezemējums Džeremijam Maklinam) un faktiski nodrošinot uzvaru. Rezultātu pieklājīgāku padarīja jau pieminētā Džamāla Čārlza divi piezemējumi spēli noslēdzošajā ceturtdaļa.

Jāpiebilst, ka šajā spēlē spīdēja ne tikai Ārons Rodžerss, bet bija ļoti veiksmīga arī Grīnbejas aizsardzība, kura pārtvēra vienu Aleksa Smita piespēli un septiņas reizes apturēja viņu pirms "Chiefs" saspēles vadītājs spēja izdarīt piespēli.

Līdz ar to, pēc šīs uzvaras Grīnbejas "Packers" pievienojas tām komandām, kuras šajā sezonā vēl nav zaudējušas. Uz šo brīdi, pēc trim aizvadītām spēļu kārtām, tādas ir septiņas – Jaunanglija, Arizona, Sinsinati, Grīnbeja, Denvera, Karolīna un Atlanta.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader in Sports

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa