13.11.2014. 23:06

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Robinsons šonedēļ tika nosaukts par VTB Vienotās līgas sestās kārtas vērtīgāko spēlētāju. Ar caurmērā sešos mačos gūtiem 21,33 punktiem Robinsons šobrīd ir VTB Vienotās līgas rezultatīvākais basketbolists.

Robinsonu jau tagad mēdz salīdzināt ar Roulendu, kurš "VEF Rīga" pārstāvēja 2012./13.gada sezonā un kļuva par VTB līgas regulārā čempionāta vērtīgāko spēlētāju.

"Esmu daudz dzirdējis par Roulendu un par to veiksmīgo komandas sezonu. Pirms parakstīju līgumu, aprunājos ar viņu un dzirdēju tikai labas lietas. Neesmu viņa spēli tik ļoti pētījis, lai varētu mūs salīdzināt, tomēr es patiešām ceru, ka kļūšu par komandas jauno Roulendu un palīdzēšu tai iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā," izcēla Robinsons.

Robinsons iepriekšējo sezonu aizvadīja Izraēlas komandā "Hapoel Gilboa Galil", vidēji 28 mačos gūstot 12,8 punktus un veicot 2,8 rezultatīvas piespēles. Savukārt vēl sezonu pirms tam viņš aizvadīja Beļģijā.

"Mana spēcīgākā puse ir daudzveidība. Tas izpaužas ne tikai spēlē, jo es pie visa pierodu diezgan ātri. Saprotu, ka spēlēs un dzīvē gadās dažādas situācijas, un man tam vienmēr ir jābūt gatavam," uzskata amerikānis.

"VEF Rīga" nākamo spēli aizvadīs pirmdien, kad savā laukumā VTB līgas mačā uzņems Krievijas grandu Maskavas CSKA.

"Spēle būs smaga, par to man nav šaubu. Mēs zinām, ka CSKA ir komandas ar lielām tradīcijām. Esmu drošs, ka spēle skatītājiem patiks," paudis Robinsons.

Ar trim uzvarām sešos mačos Rīgas klubs līgas kopvērtējumā ieņem astoto vietu.Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties