08.11.2014. 15:56
SMScredit.lv Virslīgas spēlē turnīra debitante "Daugavpils" savā laukumā uzņēma "Jūrmalu", kas vairs nevarēja pakāpties augstāk par pēdējo vietu turnīra tabulā. Daugavpilieši, pateicoties trijiem Nakano Rjotaro vārtiem, uzvarēja ar 4:2.

Jau pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. 13. minūtē rezultātu atklāja jūrmalnieku viesspēlētājs Nikolass Abots, bet viens no "Daugavpils" līderiem Nakano Rjotaro 14 minūtes vēlāk panāca izlīdzinājumu (1:1).

Otrajā puslaikā daugavpilieši nokārtoja pārliecinošu panākumu. Uzreiz pēc vairākām spēlētāju maiņām abu komandu izpildījumā 72. minūtē "Daugavpili" vadībā izvirzīja Ņikita Dobratuļins, bet spēles pēdējās 10 minūtēs Rjotaro guva vēl divus vārtus un nokārtoja "hat-trick" sev un pārliecinošu panākumu komandai.

Jūrmala gan vienus vārtus vēl atguva, tomēr līdz izlīdzinājumam netika. "Daugavpils" savu debijas sezonu Virslīgā noslēdza ar 4:2.

"Daugavpils" - "Jūrmala" 4:2 (1:1)Vārti: Rjotaro 27' 81' (11m) 89' Dobratuļins 72' - Abots 13' Hardziani 90'Brīdinājumi: Truņins 42' Jakovļevs 54' - Rimkus 29' Smans 80'"Daugavpils": Kurakins, Litvinskis, Murdasovs (Deružinskis 83'), Catlakšs, Kaļiņins, Rjotaro, Dobratuļins, Lukaņuks (Zalaks 87'), Riževskis, Jakovļevs, Truņins (Liholetovs 61')."Jūrmala": Kudrjavcevs, Nketiā, Studāns, Sokoļskis, Šiļuks (Hardziani 71'), Geiko (Miskovs 68'), Montalvo, Rimkus, Kārkliņš (Smans 56'), Abots, Gluško.Galvenais tiesnesis: Dmitrijs Naļivaiko.