04.09.2014. 18:22
Rīgas mērs Nils Ušakovs šodien Krievijas galvaspilsētā Maskavā tikās ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) prezidentu Aleksandru Medvedevu. Tika runāts par sporta un hokeja nozīmi starptautisko saišu stiprināšanā. Latvijas galvaspilsētas pārstāvis pauda gandarījumu par to, ka mūsu valsts iedzīvotājiem ir iespējams sekot līdzi KHL mačiem.

Vadītāju tikšanās laikā īpaša uzmanība tika veltīta sporta lomai pašreizējos starptautiskajos apstākļos, hokeja līgas darbībai un Latvijas biznesa perspektīvai Rīgas "Dinamo" atbalstīšanā.

"Latvijā lielākajai daļai iedzīvotāju ir pozitīva attieksme pret KHL", norādīja Nils Ušakovs. "Ja nebūtu KHL, tad nebūtu iespēju skatīties spēlēs ar labāko komandu piedalīšanos."

Aleksandrs Medvedevs: "Sportam ir jābūt ārpus politikas. Hokeja diplomātija spēlēja, spēlē un spēlēs savu lomu starptautisko saišu stiprināšanā. Sportam jāveicina ekonomisko un politisko attiecību attīstību."

Kā zināms, starpsezonā Rīgas "Dinamo" radās problēmas ar budžeta veidošanu jaunajai sezonai, bet pēdējā laikā izskatās, ka finanšu jautājumi pamazām sāk nokārtoties. Jauno sezonu Latvijas galvaspilsētas "Dinamo" sāks 6. septembrī, kad "Arēnā Rīga" pretī stāsies Minskas dinamieši.

Izmantotie resursi:www.khl.ruVecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties