22.01.2014. 17:02

• Cik grūti ir «Dinamo» vārtsargam? Iejūties Telkvista ādā šodien
  • «Dinamo» bez Ozoliņa un Hosas dodas uz pēdējo izbraukumu pirms OS vakar
  • Ābols: Nākamajā izbraukumā Ozoliņš nedosies 2014. g. 19. janvāris

Spēle sākās samērā mazaktīvā cīņā, bet līdzīgā cīņā. Rezultāts tika atklāts 12.minūtē, kad ļoti veiksmīgi individuāli nospēlēja Dārziņš - viņš ieguva ripu vēl savā aizsardzības zonā, šķērsoja visu laukumu un apspēlēja arī pretinieku vārtsargu Ivanu Ļisutinu.

Šis Dārziņam bija pirmais rezultativitātes punkts pēc atgriešanās Rīgas «Dinamo» sastāvā. Trešdaļas beigās pārsvars piederēja rīdziniekiem, tomēr labāko momentu izveidoja «Vitjaz» komandas ceturtā maiņa, bet diezgan rupji spēlējošajai mājinieku komandai rezultātu neizdevās atklāt.

Vārtu guvēji: 1:0 Lauris Dārziņš (11:50), 1:1 Vjačeslavs Soloduhins (Brdjukovs, Porselands) (21:57, vair.).

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam ar «Vitjaz»

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists (Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Rodrigo Laviņš - Arvīds Reķis (C), Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Edgars Siksna;

Uzbrucēji: Miks Indrašis - Pols Šekura - Marsels Haščāks, Mārtiņš Cipulis - Džeimijs Džonsons - Lauris Dārziņš, Aleksandrs Ņiživijs - Kails Vilsons - Vitālijs Pavlovs, Māris Bičevskis - Rustams Begovs - Gunārs Skvorcovs, Deivids Sarkanis.

Pēdējo reizi abas vienības spēkojās pērnā gada 21. septembrī, kad pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:1 savā laukumā izcīnīja «Dinamo» hokejisti.

Izbraukumā nedosies ceļgala savainojumu guvušais Marsels Hosa un aizsargs Sandis Ozoliņš, kurš šajā laikā veiks iepriekš ieplānotas veselības rehabilitācijas procedūras, kā arī jau ilgstoši savainojumus ārstējošie Oskars Cibuļskis un Gints Meija.

Pēc mača ar «Vitjaz» mūsu komanda dosies uz Maskavu, lai spēkotos ar Mārtiņa Karsuma pārstāvēto «Dinamo» vienību.

Vēl Rīgas «Dinamo» komanda šajā tūrē tiksies Kazaņas «Ak Bars» (26. janvārī) un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» (28. janvārī) komandām.

Pēc šiem mačiem KHL čempionātā iestāsies 28 dienas gara pauze, kas saistīta ar 2014. gada Soču Ziemas olimpiskajām spēlēm.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā šobrīd «Dinamo» vienība ar 80 punktiem 46 spēlēs ieņem sesto vietu, bet no ceturtās vietas to šķir tikai divi punkti. Savukārt «Vitjaz» ar 50 punktiem ieņem tikai 13. pozīciju.