16.11.2014. 19:20

, LSM.LV - Sports

Vārtus uzvarētājiem guva Māris Bičevskis, Roberts Bukarts un Linuss Videls, bet par labāko mājinieku sastāvā atzina aizsargu Milanu Jurčinu. Laukuma saimnieki otrās trešdaļas sākumā sasniedza 3:0 pārsvaru, un pretinieki cīņas turpinājumā spēja tikai samazināt rezultāta starpību. Uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums viesu sastāvā ar rezultativitāti neizcēlās.

Mājinieki jau cīņas sākumā enerģiski uzbruka un biežāk radīja draudus pretinieku vārtiem, taču arī Maskavas "Dinamo" uzbrukumi nebija bezzobaini. Viesiem labākā iespēja bija Denisam Kokarevam, kurš ātrā tempā izslidoja viens pret Jakubu Sedlāčeku, taču nepaspēja mājinieku vārtsargu apspēlēt. Rezultātu četrarpus minūtes pirms pārtraukuma ar tālu un spēcīgu metienu atklāja Bičevskis. Savukārt divas minūtes vēlāk pēc Aleksandra Jerofejeva metiena viesu vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko ripu atsita vārtu priekšā un Bukarts divkāršoja pārsvaru.

Pēc pārtraukuma laukuma saimniekiem pietika ar 10 sekundēm, lai Videls pēc teicamas Oskara Cibuļska piespēles izrautos viens pret vārtiem un panāktu jau 3:0. Otrās trešdaļas vidū Aleksandrs Osipovs netraucēti meta no uzbrukuma zonas vidus un samazināja rezultāta starpību, tomēr viesu centienus vēl jo vairāk saasināt cīņas gaitu rīdziniekiem izdevās noslāpēt.

Maskavas "Dinamo" spiediens pēdējā trešdaļā pieauga, bet mājinieku ciešā pretdarbība neļāva viesiem iegūt dominējošu spēles pārsvaru. Pārliecinoši vārtos darbojās Sedlāčeks, atvairot arī bīstamu Daugaviņa metienu. Vairāk nekā minūti cīņas izskaņā viesi aizvadīja bez vārtsarga ar sešiem laukuma spēlētājiem, taču iepriekš gūto četru uzvaru sērija Maskavas "Dinamo" pārtrūka.

Nākamās divas spēles Rīgas "Dinamo" aizvadīs mājās ceturtdien pret Bratislavas "Slovan" un sestdien pret līgas līderiem Sanktpēterburgas SKA.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA