06.09.2017. 21:52
Rīgas «Dinamo» komanda «Arēnā Rīga» uzņem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pagājušās sezonas čempioni Sanktpēterburgas SKA, kuru vada Latvijā pazīstamie treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš. Rīdzinieki piedzīvojuši zaudējumu savā laukumā iepriekšējos trijos mačos pēc kārtas, savukārt viesi šosezon guvuši vienīgi uzvaras.

Rīgas «Dinamo» - Sanktpēterburgas SKA 1:3 (0:1, 1:1)

Vārtu guvēji: 0:1 Sergejs Kaļiņins (Sergejs Širokovs, 4:10), 0:2 Ņikita Gusevs (Nikolajs Prohorkins, 28:31), 1:2 Lukass Lesio (Ņikita Jevpalovs, Karls Stolerijs, skait. vair., 37:01), 1:3 Sergejs Širokovs (skait.vair., 46:07)

Galvenā trenera Sanda Ozoliņa rīcībā esošie hokejisti nav spējuši iemest vairāk par vieniem vārtiem katrā no iepriekšējiem trim mačiem, piedzīvojot zaudējumus savā laukumā ar 1:3 Maskavas «Spartak», 1:5 Maskavas «Dinamo» un 1:2 Jaroslavļas «Lokomotiv».

Rīgas «Dinamo» hokejisti šosezon septiņos mačos tikuši pie divām uzvarām. Ar pieciem punktiem «dinamieši» ierindojas priekšpēdējā vietā Rietumu konferencē, par trim punktiem apsteidzot Minskas «Dinamo».

SKA komanda šosezon pēc sešiem aizvadītiem mačiem vēl nav piedzīvojusi zaudējumu un ar 16 punktiem šobrīd dala visas līgas līderes godu ar Maskavas CSKA, kura gan aizvadījusi par vienu spēli vairāk.

• 6. septembrī pl. 19.30 «Arēna Rīga», Rīgas «Dinamo» - Sanktpēterburgas SKA
  • 8. septembrī pl. 19.30 «Arēna Rīga», Rīgas «Dinamo» - Astanas «Baris»
Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:50 21:50

Spēle galā! Rīgas «Dinamo» piedzīvo zaudējumu ar 1:3.

21:46

Amizanti. Ekipējuma problēmu dēļ Kalniņa vietā vārtos stājas Pīterss.

21:45

Pujacs izdara spēcīgu metienu, tomēr neizdodas iekarot SKA vārtus.

21:42

Rīdzinieki šajā mačā saņēmuši jau 20 soda minūtes!

21:41

Kalniņš teicami darbojas vārtos, taču kārtējo reizi Rīgas «Dinamo» spēlēs skaitliskajā mazākumā.

21:40

Trešajā periodā jāspēlē vēl 6 minūtes.

21:30

Rīgas «Dinamo» spēlē skaitliskajā vairākumā.

21:27

Tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanās ātri pieņem lēmumu vārtus ieskaitīt!

21:27

Tiek skatīts video atkārtojums!

21:25

SKA gūst trešos vārtus šajā mačā!

21:24

Kalniņš jau kārtējo reizi šovakar glābj Rīgas «Dinamo» no vārtu zaudējuma.

21:22

Rīgas «Dinamo» jau devīto reizi šajā mačā saņem 2 minūšu noraidījumu.

21:20

Kovaļčukam neizdodas pārspēt Kalniņu ar metienu no tuvas distances.

21:18

Sācies trešais periods!

21:07

Otrajā periodā pa vārtiem izdarītajos metienus pārsvars pieder Rīgas «Dinamo» - 14:10. Pirmajā periodā attiecība bija 2:13.

21:00

Otrais periods noslēdzies! Diemžēl trešo trešdaļu Rīgas «Dinamo» iesāks lielajā skaitliskajā mazākumā, spēlējot 3 pret 5.

20:57

Sekundi pirms otrā perioda beigām izceļas asumi pie Rīgas «Dinamo» vārtiem. Vairāki spēlētāji izvicina dūres.

20:53

Rīdzinieku labā vārtus guva Lesio. Ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Jevpalovs un Stolerijs.

20:51

Vārti! Rīgas «Dinamo» realizē skaitlisko vairākumu.

20:48

Kristo aizturētā soda laikā atdod ripu pretiniekiem, lai iegūtu vairāk laika - rīdzinieki spēlēs 5 pret 3!

20:48

Lesio izdara bīstamu metienu, taču SKA vārtsargs Šestjorkins tver ripu.

20:47

Meija ar fizisku cīņu SKA vārtu priekšā nopelna Rīgas «Dinamo» skaitlisko vairākumu.

20:41

Komandas spēlē skaitliski vienādos sastāvos. SKA hokejistiem liels pārsvars, viesi iespieduši rīdziniekus aizsardzības zonā.

20:35

Nospēlējot 50 sekundes skaitliskajā vairākumā, 2 minūšu noraidījumu saņem Rīgas «Dinamo» uzbrucējs Ņikita Jevpalovs. Spēle turpinās 4 pret 4.

20:34

SKA aktīvi tiecas uz rīdzinieku vārtiem un kāroto panāk - 2:0.

20:28

Kalniņš glābj rīdziniekus no otro vārtu zaudējuma.

20:25

Meija izdara bīstamu metienu, taču ripa lido garām SKA vārtiem.

20:21

Arī ceturto skaitlisko mazākumu rīdzinieki izturējuši.

20:20

Pārtraukums noslēdzies. Spēle atsākusies ar otro periodu.

20:17

Pirmajā periodā Rīgas «Dinamo» hokejisti izdarīja 2 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr SKA atbildēja ar 13 metieniem.

20:03

Rīgas «Dinamo» pirmajā periodā 7 ar pusi minūtes spēlēja skaitliskajā mazākumā. Arī otrās trešdaļas ievadā 37 sekundes nāksies cīnīties 4 spēlētājiem pret 5 pretiniekiem, ja vien SKA nepaspēs gūt vārtus šajā laikā.

20:03

Pirmais periods noslēdzies!

20:01

Pēc veiksmīgi aizvadīta skaitliskā mazākuma, Rīgas «Dinamo» vēl arī ceturto reizi šajā mačā saņem 2 minūšu noraidījumu.

19:58

Pirmā perioda izskaņā trešo reizi šajā mačā rīdziniekiem nāksies spēlēt skaitliskajā mazākumā.

19:51

Otro reizi šajā mačā Rīgas «Dinamo» komandai izdevies izturēt skaitlisko mazākumu, vārtus nosargājot neieņemtus.

19:49

Aizvadīta puse no pirmā perioda. SKA hokejisti pēc gūtajiem vārtiem pārņēmuši iniciatīvu un Rīgas «Dinamo» vairs neizdodas izveidot tik bīstamus momentus kā mača sākumā.

19:40

Jānim Kalniņam šosezon šī ir pirmā spēle sākumsastāvā. Līdz šim visos mačos pirmais laukumā nāca kanādietis Džastins Pīterss.

19:37

SKA izmanto savu pirmo izdevību. Kaļiņins veic lielisku izgājienu un ar atkārtotu metienu pārspēj Jāni Kalniņu.

19:36

Rīdzinieki apņēmīgi iesākuši spēli. No labas metiena pozīcijas viesu vārtus apdraud Lesio.

19:33

Indrašis apspēlē pretiniekus un ripu nogādā Bičevskim vārtu priekšā, tomēr uzbrukuma noslēgumā neizdodas sekmīgs metiens.

19:31

Spēle sākusies!

19:30

Himnas noskanējušas un tūdaļ spēle varēs sākties!

19:27

SKA pirmās maiņas uzbrukuma līnijā spēlē tādas hokeja zvaigznes kā Iļja Kovaļčuks un Pāvels Dacjuks.

Kovaļčuks šosezon guvis 7 vārtus un veici 1 rezultatīvu piespēli, savukārt Dacjuka kontā ir 2 vārti un 6 piespēles partneriem.

19:21

KHL čempionātā Rīgas «Dinamo» un SKA komandas savā starpā tikušās 30 reizes. Rīdzinieki guvuši 9 uzvaras un piedzīvojuši 13 zaudējumus maču pamatlaikā.

Katra komanda pa divām uzvarām izcīnījušas papildlaikā. Savukārt četros mačos uzvarētājs izšķīries pēcspēles metienos un visos gadījumos pārāki bijuši SKA hokejisti.