17.10.2013. 21:32

• Rīgas «Dinamo» spēles - sestās apmeklētākās KHL 2013. g. 14. oktobris
  • Telkvists parāda, kā atvairīt ripu bezcerīgā situācijā vakar
  • Rīgas «Dinamo» atspēlējas un pagarinājumā uzveic «Metallurg» 2013. g. 13. oktobris

Vārtu guvēji: 1:0 Tomašs Netiks (Bartovičs, Mikušs) (12:01), 2:0 Mareks Mikliks (Vondrka, Sersens) (21:23), 2:1 Marels Hosa (23:14).

Jau spēles sākumā Robertam Bukartam radās laba izdevība izgājienā izvirzīt Rīgas «Dinamo» vadībā, taču «Slovan» vārtsargu Jaroslavu Janušu pārspēt viņam neizdevās. Neilgi pēc tam jau Batislavas vienība izveidoja bīstamu uzbrukumu, taču arī viņiem Telkvistu pārspēt nesanāca.

Mača turpinājumā abas komandas turpināja apmainīties bīstamiem metieniem, taču reālas vārtu gūšanas iespējas izpalika.

Trešdaļai esot vidū, Rīgas «Dinamo» arvien retāk ielauzās pretinieku zonā, bet «Slovan» sāka ripu kontrolēt vairāk, kas pārvērtās vārtu guvumā - 12.minūtē izcēlās Tomāšs Netiks.

Tomēr divas minūtes vēlāk rīdzinieku leģionāram Kailam Vilsonam radās laba izdevība izlīdzināt rezultātu, taču «Slovan» komandu glāba Janušs. Trešdaļas izskaņā vairāk spēli kontrolēja Rīgas «Dinamo», tomēr vārtus gūt neizdevās.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačam pret «Slovan»

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists (Rihards Cimermanis).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Edmunds Augstkalns.

Uzbrucēji: Vitālijas Pavlovs- Kails Vilsons - Marsels Hosa, Miks Indrašis - Pols Šekura - Aleksandrs Ņiživijs, Gints Meija - Andris Džeriņš - Roberts Bukarts, Juris Upītis - Gunārs Skvorcovs - Andris Siksnis.

Savukārt pēc tam pirmdien Rīgas «Dinamo» sacentīsies arī ar Prāgas «Lev», bet 23.oktobrī Latvijas vienība savās mājās tiksies ar Maskavas CSKA, bet pēc tam atkal uzsāks četru spēļu izbraukumu.

Rīgas «Dinamo» ar izcīnītiem 29 punktiem 16 spēlēs pašlaik ieņem KHL Rietumu konferences kopvērtējuma trešo vietu, savukārt «Slovan» ar 20 punktiem atrodas tikai 12.vietā starp 14 komandām, lai gan ilgu laiku tā bija pat pēdējā pozīcijā.

Tomēr pēdējos mačos Bratislavas vienība rāda atzīstamu sniegumu, jo iepriekšējās septiņās spēlēs tikusi pie sešiem panākumiem.

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa