• Krikunovs atlaists no «Ņeftehimik» galvenā trenera amata vakar
  • Indraša vārti - skaistākie pagājušajā nedēļā KHL šodien
  • «Sibirj» fani vēlas panākt visu KHL spēļu raidīšanu internetā šodien

Vārtu guvēji: 1:0 Mārtiņš Cipulis (Šekura, Ņiživijs) (11:47 vair.).

Maču daudz aktīvāk iesāka mājinieki, pirmajās minūtēs izveidojot vairākus bīstamus momentus, bet trešdaļas vidū lēnām savus uzbrukumus sāka veidot arī rīdzinieki. 11. minūtē sekmīgi nocīnījās Rīgas «Dinamo» ceturtā maiņa, iegūstot iespēju cīnīties vairākumā. Šo vairākumu arī Latvijas komanda izmantoja - pēc Pola Šekuras un Aleksandra Ņiživija piespēlēm precīzu metienu no iemetienu punkta veica Mārtiņš Cipulis.

Pēc gūtajiem vārtiem spēles temps kritās un Rīgas «Dinamo» neļāva pretiniekiem vēlreiz iegūt izteiktu pārsvaru. Viesi trešdaļas beigas aizvadīja pacietīgi un pēc 20 spēlētām minūtēm Rīgas «Dinamo» saglabāja vadību ar rezultātu 1:0.

Otrās trešdaļas sākumā laba epizode rīdzinieku vārtu priekšā bija zviedram Līnusam Videlam, bet kopumā tās pirmajā pusē «Severstaļ» komandai bija vēl izteiktāks pārsvars nekā pirmajā trešdaļā.

Rīgas «Dinamo» pēc Roberta Bukarta un Arvīda Reķa noraidījumiem divreiz palika mazākumā, tomēr ikreiz teicams viesu vārtos bija Mīkaels Telkvists. Vienu reizi gan «Severstaļ» iestūma ripu vārtos, tomēr tas notika jau pēc noteikumu pārkāpuma.

Trešdaļas otrajā pusē jau atkal spēles gaita izlīdzinājās un pāris bīstamus uzbrukumus izveidoja arī «Dinamo», tomēr rezultāts nemainījās un viesi saglabāja minimālu vadību ar 1:0.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar «Severstaļ»

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists (Rihards Cimmermanis).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs - Mets Robinsons, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Edmunds Augstkalns.

Uzbrucēji: Gints Meija - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs - Pols Šekura - Mārtiņš Cipulis, Vitālijs Pavlovs - Marsels Haščāks - Miks Indrašis, Māris Bičevskis - Deivids Sarkanis, Artūrs Kuzmenkovs.

Ceļgala savainojuma dēļ mačā nevarēs piedalīties centra uzbrucējs Andris Džeriņš. Ierindā atgriezies ir uzbrucējs Mārtiņš Cipulis.

Iepriekšējo maču «Dinamo» aizvadīja pret Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta (savainots) pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv», kurā Rīgas komanda uzvarēja ar rezultātu 2:1, nostiprinoties Rietumu konferences trešajā vietā.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 22 spēlēs izcīnītiem 42 punktiem pašlaik atrodas 3. vietā, bet «Severstaļ» 32 mačos nopelnītie 32 punkti dod 10. pozīciju.

Nākamie četri mači pēc kārtas risināsies «Arēnā Rīga», pirmais no tiem 13. novembrī pret Astanas «Baris» no Kazahstānas.