23.09.2014. 19:30
Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta otrdienas mačā izcīnīja Latvijas komanda Rīgas «Dinamo», kas ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) uzvarēja Mitišču «Atlant» vienību.

• Rīgas «Dinamo» izgāž trešo periodu un kapitulē «Jugra» 2014. g. 19. septembris
  • «Dinamo» «bullīšos» piekāpjas «Traktor» komandai 2014. g. 17. septembris
  • Ābols: Komandas potenciālie līderi nespēj gūt vārtus 2014. g. 20. septembris

Vārtu guvēji: 1:0 Igors Radulovs (Dibļenko, Gluhovs) (01:16), 1:1 Lauris Dārziņš (K.Rēdlihs) (15:10, vair.), 2:1 Gunārs Skvorcovs (24:31), 3:1 Milans Jurčina (Upītis, 39:53), 4:1 Marsels Hosa (Ščastļivijs, Genovejs) (47:19, vair), 4:2 Ondrejs Ņemecs (Šmeļovs) (47:49, vair.).

Metieni: 25 - 28

Soda minūtes: 8 - 33

Par labāko spēlētāju «Dinamo» komandā tika atzīst Lauris Dārziņš.

«Arēnā Rīga» spēli starp «Dinamo» un «Atlant» kopumā vēroja 5520 skatītāju.

Spēle beigusies. Bīstamu metienu izpilda Juris Upītis, taču teicamu reakciju nodemonstrē Engrens, atvairot «Dinamo» hokejista raidītu ripu. Septiņas minūtes līdz spēles beigām Roberts Bukarts saņem 2 minūšu noraidījumu. Lieliski aizsardzībā darbojas dinamieši, neatļaujot «Atlant» samazināt pārsvaru. Deviņas minūtes līdz pamatlaika beigām Gints Meija atstāj «Dinamo» komandu mazākumā. 4:2 Vārti! «Dinamo» noguļ pretuzbrukumu un mazākumā ar fantastisku metienu izceļas Ondrejs Ņemecs, samazinot pārsvaru. 4:1 Vārti! «Dinamo» izmanto lielu skaitlisko pārsvaru. Pēc Ščastļivija piespēles precīzs no sava punkta ir Marsels Hosa. Spēcīgu sitienu ar nūju pa seju saņēma Andris Džeriņš, par ko sodu (5+20) līdz mača beigām saņēma Igors Radulovs. Līdz cīņas beigām 15 minūtes. Sākusies trešā trešdaļa. Noslēdzies otrais periods. 3:1 Vārti! Milans Jurčina, izejot no noraidīto soliņa, saņem piespēli un realizē izgājienu viens pret vienu. Ar savu aktīvo sniegumu Juris Upītis nopelna «Dinamo» iespēju spēlēt vairākumā. Šo pārsvaru rīdzinieki neizmanto. Dārziņš, saņemot piespēli vārtu priekšā, trāpa pa vārtu stabu. Rezultāts paliek nemainīgs. Uzreiz pēc zaudētajiem vārtiem bīstamu uzbrukumu izveido «Atlant», taču lieliski ar nūju darbojās Jakubs Sedlāčeks. 2:1 Vārti! «Dinamo» ceturtais uzbrucēju virknējums iespiež «Atlant» aizsardzības zonā un Gunārs Skvorcovs ar spēcīgu plaukstas metienu izvirza mājiniekus vadībā. Otrā perioda ievadā «Dinamo» rodas iespēja spēlēt vairākumā. Taču šo skaitlisko pārsvaru neizdodas izmantot un rezultāts paliek nemainīgs. Sākusies pirmā trešdaļa. Noslēdzies pirmais periods. Pirmā perioda izskaņā divu minūšu sodu par klupināšanu saņem «Dinamo» aizsargs Milans Jurčina. 1:1 Vārti! Vairākumā, saņemot piespēli no K.Rēdliha, teicamo metienu vārtu augšējā stūrī izdara Dārziņš un panāk neizšķirtu. Nepilnas astoņas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām uz sodīto soliņu devās Videls. «Atlant» neizmanto šo pārsvaru un vēl saņem 2 minūšu sodu. Mača 13.minūtē divu minūšu noraidījumu saņēma «Atlant» vārtu guvējs Radulovs. Šo skaitlisko pārsvaru «Dinamo» neizdodas realizēt. 16:15 Pēc lieliskas Linusa Videla piespēles bīstamu metienu no vārtu priekšas izdara Lauris Dārziņš, tomēr lielisks ir «Atlant» vārtsargs Dmitrijs Šikins. 1:0 Vārti! «Dinamo» kļūdās savā aizsardzības zonā un «Atlant» ar pirmo metienu soda rīdziniekus, izvirzoties vadībā ar 1:0. Precīzs bija Igors Radulovs. Spēle sākusies!

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs cīņai ari «Atlant»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks (Edgars Masaļskis);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Georgijs Pujacs - Čejs Genovejs, Kristaps Sotnieks - Milans Jurčins, Edmunds Augstkalns;

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Marsels Hosa - Pjotrs Ščastļivijs - Gints Meija, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš - Miks Indrašis, Kaspars Saulietis - Juris Upītis - Gunārs Skvorcovs;

Pēc spēles ar «Atlant» vienību Rīgas «Dinamo» ceturtdien spēkiem mērosies ar Podoļskas «Vitjaz», bet mājas spēļu sēriju noslēgs sestdien, kad uzņems Vladivostokas «Admiral».

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar septiņas spēlēs izcīnītiem 8 punktiem šobrīd atrodas 10. pozīcijā, kamēr «Atlant» ar tādu pašu bilanci ir vietu augstāk.