21.09.2015. 20:30
Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pirmdien piedzīvoja Rīgas «Dinamo» komanda, kas viesos ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Bratislavas «Slovan». «Dinamo» rindās ar precīziem metieniem atzīmējās Lauris Dārziņš un Miķelis Rēdlihs.

Vārtu guvēji:

1:0 Lauris Dārziņš (34:36).

1:1 Milans Bartovičs (Barkers) (45:19).

2:1 Lukāšs Kašpars (Naģs, Miklīks) (48:11).

2:2 Miķelis Rēdlihs (Sestito) (53:05).

3:2 Roks Tičars (Starosta, Jegličs) (64:27).

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Kari Heikiles vadītā «Dinamo» komanda ar 11 spēlēs izcīnītiem 15 punktiem šobrīd ieņem 9. pozīciju, kamēr «Slovan» tikpat mačos ieguvusi par diviem punktiem vairāk un ieņem vienu vietu augstāk.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 22:49 22:49

Vārti! 3:2. Pagarinājuma pēdējā minūtē laukuma saimniekiem uzvaru izrauj Roks Tičars.

22:47

KHL tiešsaistes protokols vēsta, ka spēli klātienē vēro 7577 skatītāji.

22:45

Izgājienu divatā pret vienu aizsargu nerealizē Gunārs Skvorcovs, kam metienu pretuzbrukumā izkārtoja Miks Indrašis.

22:43

Papildlaikā rit līdzvērtīga cīņa.

22:39

Pamatlaiks noslēdzies. Sekos piecu minūšu pagarinājums.

22:36

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Sep 21, 2015 at 11:52am PDT

22:33

Līdz trešā perioda beigām jāspēlē vēl 4 minūtes.

22:29

Vārti! 2:2. Miķelis Rēdlihs lieliski apspēlē pretinieku aizsardzību un vārtsargu Bariju Brastu, panākot izlīdzinājumu. Rezultatīvi viņam asistēja Tims Sestito.

22:24

Līdz trešā perioda beigām jāspēlē 10 minūtes.

22:21

Vārti! 2:1. Lukāšs Kašpars izvirza vadībā laukuma saimniekus. Ripu viņš Joakima Ēriksona vārtos raidīja starp «Dinamo» vārtsarga kājsargiem. Kašparam tas ir ceturtais vārtu guvums šajā sezonā.

45:19

Vārti! 1:1. Pēc rikošeta ripa nonāk Rīgas «Dinamo» sargāto vārtu cietoksnī. Vārtu guvums ieskaitīts Milanam Bartovičam.

22:14

Brīdi vēlāk ripa nonāca «Dinamo» vārtos, taču vārtu guvums netika ieskaitīts, jo «Slovan» spēlētājs Andrejs Ščastnijs to vārtos raidīja ar roku.

22:13

Miķelis Rēdlihs izgāja vienatnē pret «Slovan» vārtsargu, taču nespēja viņu pārspēt.

22:07

Sākusies trešā trešdaļa.

21:49

Otrā trešdaļa noslēgusies. Pēc tās ar 1:0 vadībā atrodas Rīgas «Dinamo».

21:45

Nedaudz vēlāk Gunārs Skvorcovs rīkojās neizlēmīgi. Viņš pārturēja ripu pretuzbrukumā, tā vietā, lai izdarītu metienu vai veiktu piespēli partnerim.

34:36

Vārti! 1:0. Lauris Dārziņš ar spēcīgu plaukstas metienu atklāj mača rezultātu. Ripu viņš pretinieka vārtos raidīja tālajā stūrī. Latvijas komandas kapteinim tas ir pirmais vārtu guvums šajā sezonā.

21:40

Dinamo spēj izturēt mazākumu. Līdz 2.perioda beigām 6:12— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

21:36

Divu minūšu noraidījumu saņēmis «Dinamo» komandas kapteiņa asistents Tims Sestito. Brīdi vēlāk mazākumā 2 minūšu sodu nopelna Guntis Galvinš. Rīdziniekiem vairāk par minūti jāaizstāvas trijatā pret pieciem.

21:33

Skvorcovs spēcīgi met pa vārtiem, vārtsargs ripu piespiež. Otrajā periodā aizritējušas 7 minūtes. 0:0— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

21:31

Tikmēr Mārtiņš Karsums vairākumā izvirzījis vadībā 3:2 Maskavas «Dinamo» mačā ar Sanktpēterburgas SKA.

21:28

Kādreizējais «Dinamo» aizsargs Filips Novāks uzdāvina iespēju Rīgas komandai. Tiesa, to neizmantoja Fēlikss Šutcs, kura metienu atvairīja Barijs Brasts.

21:27

Dinamo labi, aktīvi iesākuši otro trešdaļu, vairākkārt apdraudot Slovan vārtus— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

21:22

Jau pirmajā uzbrukumā otrajā trešdaļā rezultātu varēja atklāt Gints Meija, kura mestā ripa lidoja nedaudz virs vārtiem. Teicamu piespēli viņam izpildīja kapteinis Lauris Dārziņš.

21:21

Sācies otrais periods.

21:02

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Pēc aizvadītām 20 minūtēm rezultāta tablo vēsta 0:0.

21:00

Pāris sekunžu laikā divreiz savu komandu no vārtu zaudējuma glābj «Dinamo» vārtsargs Joakims Ēriksons.

20:56

Pirmais noraidījums mačā. To nopelna «Slovan» uzbrucējs Patriks Lušņaks.

20:56

Līdz 1.perioda beigām 4 minūtes. 0:0— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

20:53

Tikmēr citā spēlē ar rezultatīvu piespēli atzīmējies Mārtiņš Karsums, kura pārstāvētā Maskavas «Dinamo» pēc otrās trešdaļas cīnās neizšķirti 2:2 ar iepriekšējās sezonas čempionvienību Sanktpēterburgas SKA.

20:47

Rīgas «Dinamo» komanda aktīvi presingo pretinieku tā zonā, reizēm nokļūstot visai labās pozīcijās, bet pagaidām pietrūkst teicama uzbrukumu noslēguma fāze.

20:47

Nospēlētas 10 minūtes. Rezultāts joprojām nav atklāts.

20:41

Spēles temps samērā augsts, bet bīstamas epizodes pie vārtiem nav izveidotas. «Slovan» rindās debiju šajā sezonā piedzīvo uzbrucējs Mihels Miklīks, kurš spēlē vienā trijniekā ar Lukāšu Kašparu un Vāclavu Nedorostu. Miklīks «Slovan» komandu jau pārstāvēja divas sezonas no 2012. līdz 2014.gadam, bet pēc tam pārcēlās uz Habarovskas «Amur» vienību, no kuras tika atbrīvots pirms nedēļas.

20:37

Pirmās trīs minūtes aizvadītas. Pagaidām neviena no komandām vārtus nav apdraudējusi.