06.03.2013. 20:13

Rīgas Dinamo hokejisti trešdienas vakarā Arēnā Rīga sāk cīņu par vietu Cerību kausa finālā. Pretiniekos ir vieni no principiālākajiem sāncenšiem līgā Minskas Dinamo, kuri regulārajā turnīrā startēja krietni sekmīgāk, tomēr Gagarina kausa izcīņā neiekļuva. Tiešraidi piedāvā kanāls TV6, spēles 2.trešdaļā rezultāts ir 2:1 rīdzinieku labā. Vārtus mājiniekiem guvuši Roberts Bukarts un Arvīds Reķis, bet viesiem izcēlies Džefs Plets.

Jau mača 3.minūtē gavilēt varēja Arēna Rīga tribīnes - pēc Jēkaba Rēdliha piespēles no aizvārtes ripa nokļuva pie Roberta Bukarta, kurš meta nekļūdīgi. Tie Bukartam bija jau piektie vārti Cerību kausa turnīrā. Dažas minūtes vēlāk teicamu izdevību neizmantoja Juris Upītis, netrāpot ripu faktiski tukšos viesu vārtos. Arī perioda turpinājumā pārliecinošāk darbojās Rīgas hokejisti, tomēr arvien biežāk uzbruka minskieši - ar viņu raidījumiem galā tika Telkvists. Pēc Sotnieka noraidījuma 16.minūtē pirmo reizi mačā mājinieki palika četratā, taču mazākumu izturēja pārliecinoši, turklāt tā laikā ar bīstamu pretuzbrukumu izcēlās J.Rēdlihs. Pirmās 20 minūtes noslēdzās ar minimālu laukuma saimnieku pārsvaru.

Otrā perioda pašā sākumā pēc kāda no rīdzinieku metieniem ripa trāpīja pa vārtu stabu. Brīdi vēlāk pretuzbrukumā metienu pa Kevina Lalanda vārtiem izdarīja Arvīds Reķis un ripa atrada ceļu tajos - 2:0! tiesa, mājinieku prieki bija pavisam īsi, jo minskiešu līderis Džefs Plets pēc 13 sekundēm samazināja rezultāta starpību.

Artis Ābols mačam pieteicis septiņus aizsargus un 12 uzbrucējus. Sastāvā atgriezies savainojumu sadziedējušais Arvīds Reķis, bet malā šoreiz palicis Gunārs Skvorcovs.

KHL Cerību kauss. Pusfināls. 2013.gada 6.marts. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 2:1 (1:0; 1:1; 0:0)

Vārti: 2:09 Bukarts (J.Rēdlihs) 1:0; 23:55 Reķis 2:0; 24:08 Plets (Mihaļovs, Stepltons) 2:1;

Vārtsargi: Mikaels Telkvists - Kevins Lalands

Metieni:10-13

Soda minūtes: 2-0

Skatītāji:

Rīgas Dinamo: Telkvists (Jučers); Sotnieks - Galviņš, Reķis - K.Rēdlihs, Laviņš - Cibuļskis, J.Rēdlihs; Karsums - Šehura - Indrašis, Bukarts - Džeriņš - Džonsons,Upītis - Pavlovs - Meija, Ivanāns - Bičevskis - Biezais

Otrā pusfinālā sacenšas Habarovskas Amur un Jekaterinburgas Avtomobilist vienības, kas regulārajā turnīrā ieņēma divas pēdējās vietas līgā. Pirmajā mačā ar 4:3 papildlaikā uzvarēja Avtomobilist. Jāatzīmē, ka šī kļuva par otru ilgāko spēli līgas vēsturē - Braņislavs Mezejs uzvaras vārtus guva pēc spēlētām 116 minūtēm un 42 sekundēm, kas tikai nedaudz vairāk kā divas minūtes atpalika no nesen sasniegtā līgas rekorda. Aizvadītajā nedēļā spēle starp Jaroslavļas Lokomotiv un Čerepovecas Severstaļ noslēdzās pēc 118 minūtēm un 48 sekundēm.

( ! ) Notice: Undefined index: dir in /var/www/clients/client11/web34/web/in_site/core/libraries/output.class/_functions.php on line 259