15.02.2013. 20:11

Duelis ar Jāni Spruktu un Maskavas CSKA piektdienas vakarā ir priekšpēdējā spēle Rīgas Dinamo šajā regulārajā sezonā. Tajā dinamieši centīsies beidzot pārtraukt ieilgušo astoņu zaudējumu sēriju, kas ir kluba antirekorda atkārtojums. Mačs tiešraidē vērojams kanālā TV6, otrajā trešdaļā rezultāts ir 2:1 Dinamo labā. Vārtus rīdziniekiem guvuši Roberts Bukarts un Krišjānis Rēdlihs, bet viesiem vairākumā izcēlies Jakovs Rilovs.

Treneri šīs dienas mačam pieteikuši sešus aizsargus un 12 uzbrucējus; savainojumu dēļ šajā mačā nepiedalās aizsargi Arvīds Reķis un Guntis Galviņš. Līdz ar to no HK Rīga izsaukts aizsargs Mārtiņš Porejs, bet palīgā jauniešu komandai ir devies uzbrucējs Juris Upītis. Vārtus sargā Mikaels Tellkvists.

Spēli abas vienības uzsāka aktīvi un atraisīti. Jau pēc spēlētām četrām minūtēm noraidījumu nopelnīja viesu komandas spēlētājs Dmitrijs Moņa, taču rīdzinieku centieni izmantot viena vīra pārsvaru nevainagojās panākumiem. Cīņas 12.minūtē Rīgas komandu vadībā izvirzīja Bukarts, bet jau mazāk kā pēc trim minūtēm Mārtiņa Poreja nopelnīto noraidījumu izmantoja Rilovs, izlīdzinot rezultātu uz tablo.

Līdz pirmās trešdaļas beigām rīdziniekiem vēl reizi radās iespēja spēlēt vairākumā, taču to izmantot neizdevās un pirmajā pārtraukumā vienības devās pie neizšķirta rezultāta - 1:1

Rit 2.trešdaļa..

KHL regulārais čempionāts. 2012.gada 15.februāris. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo - Maskavas CSKA 2:1 (1:1; 1:0; 0:0)

Vārti: 11:52 Bukarts 1:0; 14:06 Rilovs (Morisons, vair.) 1:1; 20:56 K.Rēdlihs (Šehura, vair.) 2:1;

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists - Rostislavs Staņa

Metieni: 14-6

Soda minūtes: 2-6

Skatītāji:

Dinamo sastāvs: Telkvists (Jučers); J.Rēdlihs - K.Rēdlihs, Sotnieks - Cibuļskis, Laviņš - Porejs; Karsums - Šehura - Indrašis, Bukarts - Džeriņš - Meija, Skvorcovs - Pavlovs - Džonsons, Ivanāns - Bičevskis - Biezais.

KHL regulārajos čempionātos komandas tikušās pavisam 16 spēlēs, bet tikai piecas reizes uzvarējuši Dinamo (vārti 40:49). Pērn četrās spēlēs uzvaras dalītas uz pusēm, bet vienīgajā spēlē šosezon Maskavā ar 2:1 uzvarēja laukuma saimnieki. Toreiz mūsējiem vārtus jau 6.minūtē guva Mārtiņš Karsums, bet pretinieki atbildēja ar vienu ripu 20 sekundes pirms 2.trešdaļas noslēguma un otru - 20 sekundes pēc 3.trešdaļas sākuma.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650