17.11.2013. 17:00

• Rīgas «Dinamo» izcīna piekto uzvaru pēc kārtas 2013. g. 15. novembris
  • «Dinamo» garā «bullīšu» cīņā uzvar spēcīgo «Baris» 2013. g. 13. novembris
  • Ābols: Liekam šos punktus krājkasē 2013. g. 14. novembris

Vārtu guvēji: 1:0 Miks Indrašis (Pavlovs) (7:01, maz.), 1:1 Radeks Smoļenaks (Savinainens, Diksons) (21:20), 2:1 Antons Buļjanskis (Starosta, 23:29).

Spēles ievadā komandas darbojās mazaktīvi, tomēr bīstamāki uzbrukumi padevās viesiem, kas vairākas reizes lika spēlē iesaistīties Sedlāčekam. Sestajā minūtē noraidīts tika Arvīds Reķis, tomēr «Dinamo» komandai šajā mazākumā izdevās atklāt rezultātu, kad izgājienu pret Mihailu Birjukovu meistarīgi realizēja Indrašis. Pēc šī mazākuma spēle atkal ievirzījās mierīgā gultnē, bet 14.minūtē mājinieki tika pie sava pirmā vairākuma. «Dinamo» hokejisti tajā bija aktīvi, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Pirmās trešdaļas noslēdzošajās minūtēs uzbrukt centās abas komandas, taču neliels pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, kas tika pie iespējas trešdaļas beigas aizvadīt vairākumā. Tajā pie viesu vārtiem izcēlās nelieli asumi, taču Birjukovs visās epizodēs spēja savus vārtus nosargāt neskartus.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar «Jugra»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks (Rihards Cimermanis).

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Mets Robinsons - Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks - Krišjānis Rēdlihs, Edmunds Augstkalns.

Uzbrucēji: Marsels Haščāks - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Aleksandrs Ņiživijs - Pols Šekura - Mārtiņš Cipulis, Juris Upītis - Vitālijs Pavlovs - Miks Indrašis, Māris Bičevskis - Rustams Begovs - Gunārs Skvorcovs.

Mačā pret «Baris» potītes lūzumā iedzīvojās uzbrucējs Gints Meija, kurš Rīgas «Dinamo» komandai nevarēs palīdzēt aptuveni divus mēnešus.

Sagaidāms, ka šajā un tuvākajās spēlēs rīdziniekiem vēl nepalīdzēs iepriekšējos mačos traumētie aizsargs Rodrigo Laviņš un uzbrucējs Andris Džeriņš. Tāpat komandai, visticamāk, līdz pat sezonas beigām nevarēs palīdzēt aizsargs Oskars Cibuļskis.

Šo mājas spēļu sēriju Rīgas «Dinamo» noslēgs otrdien, kad tiksies ar Jekaterinburgas «Avtomobilist» hokejistiem, noslēdzot regulārā čempionāta pirmo spēļu apli. Savukārt pēc tam «Dinamo» hokejisti ar šīm četrām komandām tiksies jau izbraukumā.

Rīgas «Dinamo» ar izcīnītiem 50 punktiem 25 spēlēs ieņem salīdzinoši stabilu Rietumu konferences kopvērtējuma trešo vietu, tikai par diviem punktiem atpaliekot no otrajā vietā esošās Maskavas «Dinamo», kas turklāt aizvadījusi par vienu maču vairāk.