04.09.2017. 19:33
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta spēli šobrīd savā laukumā aizvada Rīgas «Dinamo» komanda, kas «Arēnā Rīga» spēkiem mērojas ar Jaroslavļas «Lokomotiv» vienību.

Vārtu guvēji: 1:0 Jakubs Naklādals (Kontiola, Kronvāls) (2:49, vair.), 1:1 Georgijs Pujacs (Galjardi) (13:06, vair.), 2:1 Daņils Apaļkovs.

Spēle rīdziniekiem sākās neveiksmīgi, jo jau trešās minūtes sākumā ripa ielidoja Džastina Pītersa sargātajos vārtos. Mājinieki tiesnešiem pieprasīja pētīt videoatkārtojumu, un pēc ilgas pauzes tika paziņots, ka Pāvels Kraskovskis ripu vārtos ieraidījis ar roku, tāpēc vārtu guvums netika ieskaitīts.

Šajā epizodē noraidījumu nopelnīja Krišjānis Rēdlihs, kurš vārtu priekšā pagrūda Kraskovski, bet «Lokomotiv» jau pēc 40 sekundēm izmantoja viena spēlētāja pārsvaru, pēc skaistas saspēles no asa leņķa precīzi metot Naklādalam.

Arī nākamajās minūtē bīstamāki bija viesi, taču turpinājumā spēles gaita izlīdzinājās, lielisku iespēju neizmantojot Nikolajam Jeļisejevam. Spēles 14.minūtē «Dinamo» ieguva iespēju spēlēt vairākumā, kad uz sodīto soliņu tika aizsūtīts Naklādals, bet jau pēc trīs sekundēm rīdzinieki izmantoja pārsvaru. Terijs Galjardi uzvarēja iemetienā, ripu uz zilo līniju atspēlējot Pujacam, kurš ar spēcīgu šķīlienu pārspēja pretinieku vārtsargu Alekseju Muriginu, kurš pat īsti nenoreaģēja uz metienu.

Pujacam šī ir tikai otrā spēle sezonā, jo vienā mačā viņš piedalījās pirmajā izbaukumā.

Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, lai arī rīdziniekiem bija pāris labas iespējas, tostarp izgājiens divatā pret vienu aizsargu.

Tikmēr otrajā periodā laukuma saimniekiem vairāk nācās aizstāvēties, jo «Dinamo» trīs reizes palika mazākumā, tomēr savus vārtus nosargāja. Īpaši grūti bija sākot no 33.minūtes, kad vispirms divas soda minūtes par klupināšanu nopelnīja Miks Indrašis, bet viņam atgriežoties laukumā, noraidījumu uzreiz saņēma arī Māris Bičevskis.

Savukārt spēlējot vienādos sastāvos, spēle ritēja abos virzienos, labām iespējām veidojoties te pie vieniem, te otriem vārtiem. Mājiniekiem bīstami meta Denijs Kristo un Lukass Lesio, tomēr abu komandu vārtsargi bija uzdevumu augstumos.

Piecu mājas spēļu sēriju «Dinamo» hokejisti sāka ar zaudējumiem. Vispirms ar rezultātu 1:3 piekāpās Maskavas «Spartak» komandai, bet sestdien ar 1:5 kapitulēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas «Dinamo».

on Sep 4, 2017 at 6:23am PDT

Ar «Lokomotiv» vienību «Dinamo» hokejisti pirms sezonas divreiz tikās «Latvijas Dzelzceļa kausa» izcīņā. Toreiz abos mačos pārāka bija Jaroslavļas komanda. Pirmajā no spēlēm Latvijas vienība cieta sakāvi ar 1:5, bet turnīra finālmačā zaudēja ar rezultātu 0:3.

Pēdējās spēlēs «Dinamo» komandai savainojumu dēļ nav palīdzējuši aizsargs Guntis Galviņš, uzbrucēji Miķelis Rēdlihs, Koltons Gilīss.

• 2. septembrī «Arēna Rīga», Rīgas «Dinamo» - Maskavas «Dinamo» 1:5
  • 4. septembrī pl. 19.30 «Arēna Rīga», Rīgas «Dinamo» - Jaroslavļas «Lokomotiv»
  • 6. septembrī pl. 19.30 «Arēna Rīga», Rīgas «Dinamo» - Sanktpēterburgas SKA
  • 8. septembrī pl. 19.30 «Arēna Rīga», Rīgas «Dinamo» - Astanas «Baris»
Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:38 21:38

Vārti! 2:1. «Lokomotiv» komanda izvirzās vadībā. Pretuzbrukumā izcilu metienu vāru devītniekā izpildīja Daņils Apaļkovs. Līdz trešdaļas beigām jāspēlē pusotra minūte.

21:33

Spēles protokolā minēts, ka maču klātienē noraugās 3011 skatītājs.

21:22

Laukuma saimniekiem iespēja skaitliskajā vairākumā.

21:14

Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

20:57

Otrajā periodā rezultāts nemainījās. Pirms trešās trešdaļas tas ir 1:1.

20:49

Miks Indrašis saņēmis noraidījumu uz divām minūtēm.

20:33

Gunārs Skvorcovs noraidīts uz divām minūtēm, atstājot mazākumā «Dinamo» komandu.

20:27

Sācies otrais periods.

20:10

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts ir 1:1.

20:05

on Sep 4, 2017 at 10:01am PDT

20:04

Kur skatītāji?Hokejs vairs nerullē?— Valdis Valters (@GeneralisLV)

20:00

Vārti! 1:1. Georgijs Pujacs ar tālu metienu vairākumā panāk izlīdzinājumu. Viņam tas ir pirmais vārtu guvums šosezon.

19:50

Trešā mājas spēle sezonā — Ulvis Brože (@UlvisBrozhe)

19:48

Tikmēr par aizvadītās nedēļas labāko KHL vārtsargu atzīts Maskavas «Dinamo» ripu ķērājs Aleksandrs Jerjomenko, kurš sestdien spēlēja arī Rīgā, ielaižot tikai vienu ripu.

Jerjomenko divās pagājušās nedēļas spēlēs izcīnīja divas uzvaras, vidēji mačā ielaižot 0,96 ripas un atvairot 97,6% metienu. Mačā pret Rīgas «Dinamo», kurā Maskavas «Dinamo» uzvarēja ar 5:1, viņš atvairīja 33 no 34 metieniem.

Nedēļas labākā aizsarga gods ticis Slovākijas kluba Bratislavas «Slovan» hokejistam Andrejam Mesārošam, kurš palīdzēja vienībai tikt pie diviem panākumiem trijos mačos. Aizsargs šajās spēlēs guva trīs vārtus un reizi asistēja partnerim, nopelnot pozitīvu lietderības rādītāju +3.

Savukārt par labāko uzbrucēju atzīts Astanas «Baris» hokejists Naidžels Douss, kurš trijās cīņās guva piecus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, nopelnot pozitīvu lietderības rādītāju +4.

Douss pa diviem vārtiem guva mačos pret Magņitogorskas «Metallurg» un Čerepovecas «Severstaļ», bet reizi pārspēja Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandu, pēdējos divos mačos iemetot uzvaras ripas. Vidēji spēlē Douss laukumā pavadīja 20 minūtes un 40 sekundes, kas aizvadītajā nedēļā bija ilgākais laiks starp visiem līgas uzbrucējiem.

19:46

on Sep 4, 2017 at 9:39am PDT

19:41

Vārti! 1:0. «Lokomotiv» atklāj mača rezultātu. Vairākumu realizē Jakubs Nakladāls.