01.06.2015. 12:32

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

"Man nav līguma ar klubu. Bet jūs lieliski zināt situāciju ar "Dinamo" un saprotat, ka tagad vispār ir grūti aizvadīt kādas sarunas. Pagaidām nav atrisināts globālais jautājums par finansēšanu un nav jēgas apspriest citas lietas. Klubam deva vēl laiku savākt nepieciešamos dokumentus.

"Labi, ka par mani vēl kaut ko runā. Patīkami. Taču šīs baumas es nekomentēšu," Ābols skaidroja izskanējušo informāciju, ka viņš iecelts par Sergeja Svetlova asistentu "Lada" komandā.

Turpretī "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis aģentūrai BNS 26.maija pauda, ka kluba vadība galvenokārt izskata ārzemju treneru kandidatūras.

Arī "Dinamo" ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs pirms nedēļas intervijā laikrakstam "Diena" netieši norādīja, ka ir runāts ar ārzemju treneriem. "Par treneriem - uz papīra mums ir varianti. Ar vienu otru jau ir arī runāts. Kad būs kaut kas konkrētāks, tad arī ziņosim. Bez treneriem nepaliksim," sacīja Sējējs.

Pagājušajā sezonā KHL Rietumu konferencē Rīgas "Dinamo" finišēja 12.vietā no 14 komandām un izslēgšanas turnīram nekvalificējās.

Pagaidām vēl nav skaidrības par "Dinamo" spēlēšanu vai nespēlēšanu KHL nākamajā sezonā.2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties