09.08.2013. 20:54
SMScredit.lv Virslīgas spēlē viena no turnīra līderēm Rīgas "Daugava" cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Mettas/LU" vienību. Pirmā puslaika izskaņā Milašēvičs izvirzīja vadībā "Mettu", tomēr "Daugava" otrajā puslaikā prata panākt izlīdzinājumu.

Pirmajā puslaikā abas komandas praktiski nespēja radīt bīstamus momentus. Labāku spēli varēja sagaidīt gan no "Metta/LU", gan mača favorītiem Rīgas "Daugavas", tomēr izvērst kvalitatīvāku cīņu traucēja biežie brāķi piespēlēs.

Viena iespēja tomēr radās – 45.minūtē Mihadjuks pārkāpa noteikumus, un Milašēvičs realizēja 11 metru soda sitienu. Nedaudz negaidīti, pārtraukumā pēc pirmā puslaika "Metta" devās vadībā. Zīmīgi, ka arī komandu iepriekšējā savstarpējā mačā situācija puslaika pārtraukumā bija tāda pati.