13.08.2017. 20:50

Septītajā minūtē pēc centrējuma Romāns Mickevičs bija tuvu rezultāta atklāšanai, taču ar galvu sita bumbu nedaudz garām vārtiem. Pāris minūtes vēlāk Sato veica vārtsargam neērtu centrējumu, tur blakus bija Punculs, taču nemēģināja skārt bumbu. "Mettas" vārtsargs Grigorjevs paspēja novirzīt bumbu aiz gala līnijas. 23. spēles minūtē beidzot mājiniekiem izdevās iekarot viesu vārtus - Andrejs Kovaļovs palika "Mettas" aizsardzības neuzmanīts soda laukumā, saņēma piespēli un no metriem 12 raidīja bumbu vārtos - 1:0 "Riga" labā.

Kovaļovam tie bija pirmie vārti sezonā. Dažas minūtes vēlāk Punculs saasināja situācija vārtu tuvumā, taču tik neitralizēts. Piecas minūtes pirms puslaika beigām Ševeļovs pa kreiso malu ierāvās ar bumbu soda laukumā, piespēlēja gar vārtiem, kur Gorkšs bumbu izsita uz pretējo vārtu stūri, pie bumbas tika Šibass, taču pēc viņa piespēles sitiens nebija precīzs, un vienīgais reālais "Mettas" moments pirmajā puslaikā palika neizmantots. Puslaika pēdējā minūtē pēc brīvsitiena tuvu soda laukumam, bumbu ar galvu vārtu priekšā nometa Smirnovs, un Kaspars Gorkšs guva savus otros vārtus sezonā, panākot 2:0.

Jau pašā otrā puslaika sākumā Sato tika pie laba sitiena iespējas no pašas soda laukuma robežas, tomēr sita bumbu virsū Grigorjevam. Minūtes 10-15 pēc puslaika sākuma "Metta" sāka agresīvāk doties uz priekšu. 57. minūtē Abdullahi pie soda laukuma līnijas veica apspēlēšanas manevru un tika līdz labam sitienam - pirmo "Mettas" sitienu vārtu četrstūrī šovakar atvairīja Vladislavs Kurakins. Brīdi vēlāk pēc Ivanova sitiena atkal savu meistarību bija jādemonstrē Kurakinam.

66. minūtē "Riga" atbildēja ar vārtiem pretuzbrukumā - pēc piespēles no labās malas Punculs ar saviem otrajiem vārtiem sezonā panāca jau 3:0 mājinieku labā. 11 minūtes vēlāk Vaščuks ar teicamu sitienu raidīja bumbu augšējā labajā vārtu stūrī, panākot jau 4:0 "Riga" labā. Kovaļovs, kurš pats guva pirmos mača vārtus, šajā vārtu guvumā atdeva jau otro rezultatīvo piespēli spēlē. Ar šādu rezultātu mačs arī beidzās - 4:0.

Vārti: Kovaļovs 23', Gorkšs 45', Punculs 66', Vaščuks 78'Brīdinājumi: Gulbis 53', Ašrifī 64', Šibass 71'Riga FC: V.Kurakins, Timofejevs, Jeņins, Sato, Punculs (Vušurovičs 79'), Kovaļovs, Mickevičs (Pētersons 87'), Smirnovs, Gorkšs, Vaščuks (Šušņars 84'), A.Kurakins.Metta/LU: Grigorjevs, Fjodorovs, Ševeļovs, Ivanovs, Gulbis, Abass, Indrāns, Gudēns (Strods 51'), Ašrifī, Šibass (Seriba 76'), Abdullahi.Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs