17.06.2015. 15:14
Atklāta dalībnieku reģistrācija «SMScredit.lv Rīgas MTB velomaratonam», kas norisināsies 25. jūlijā Biķernieku mežā. Pirmo reizi vēsturē kalnu divriteņu sacensības notiks Latvijas galvaspilsētā, kur līdz šim organizēti tikai šosejas velosipēdu velomaratoni, informē organizatori.

«Kalnu divriteņu sacensības ir iespēja katram pierādīt sevi un pārbaudīt savus spēkus, arī uz zemes ceļa, dubļos un meža vidū. Noteikti nav daudz galvaspilsētu pasaulē, kurās ir piemērota vide kalnu divriteņu sacensībām; Rīga ar tās plašo zaļo pilsētvidi noteikti ir viena no retajām. Ticu, ka pirmais MTB velomaratons būs sākums ikgadējai tradīcijai, kas pulcēs ne tikai sportiskos rīdziniekus, bet arī ārvalstu viesus,» pauž sacensību organizators, Baltijasmaratoni.lv pārstāvis Kaspars Tupiņš.

Pirms MTB velomaratona organizatori aicinās uz iesildīšanās treniņiem ar iespēju iepazīt trasi. Sacensībās būs iespēja izvēlēties savam sagatavotības līmenim piemērotāko distanci: profesionāļiem, amatieriem un velosporta entuziastiem būs pieejama «Turkish Airlines» Sporta distance, «1A.lv» Tautas distance (20 km) un «Gaļas nams-Ādaži» veselības distance. Pašus mazākos braucējus līdz 12 gadu vecumam gaidīs LEGO bērnu distances dažādās vecuma grupās.

«Gadu no gada arvien vairāk cilvēku velosipēdu siltajā sezonā izvēlas kā primāro pārvietošanās līdzekli, atbalstot gan videi draudzīgu, gan veselīgu dzīvesveidu. Dalība velomaratonā ir iespēja gan labi pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, gan pārbaudīt savu sportisko sagatavotību, izvēloties kādu no garajām distancēm. Esam gandarīti, ka SMScredit.lv ir tik vērtīgas aktivitātes ģenerālsponsors,» uzsver 4finance izpilddirektors Latvijā Toms Jurjevs.

Dalībnieku reģistrācija

Reģistrēties SMScredit.lv Rīgas MTB velomaratonam var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv, kā arī visos sporta preču «Fans» veikalos. Līdz 16. jūlijam dalības maksa Sporta distancē ir 12 eiro, Tautas distancē 8 eiro, bet Veselības distancē 5 eiro, vēlāk dalības maksa pieaugs. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, reģistrējoties mājas lapā līdz 23. jūlijam, dalība LEGO bērnu distancēs ir bezmaksas.

Dalības maksā iekļauta profesionāli sagatavota trase ar atveldzēšanās punktiem, dalībnieku numuri, ēdināšana, pēc nepieciešamības medicīniskā palīdzība un velosipēdu tehniskais serviss, kā arī piemiņas veltes un balviņas no pasākuma atbalstītājiem visiem dalībniekiem.R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties