26.11.2014. 22:01
Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) šodien pie uzvaras tika "Rīgas" komanda, kas ar 5:2 uzvarēja Minskas "Yunost". Vakar abu vienību savstarpējā spēlē minskieši bija pārāki ar 7:1.

Rīdzinieki revanša meklējumus sāka ar spēli mazākumā – jau pirmajā minūtē uz noraidīto soliņa pusi devās Kārlis Ozoliņš. Mājinieki izturēja "Yunost" vairākumu un turpinājumā atklāja spēles rezultātu.

Nikolaja Jeļisejeva un Ričarda Kondrāta vārtu guvumiem Minska atbildēja ar Dmitrija Želnerovska precīzo metienu, taču rīdzinieki līdz spēles beigām pievienoja vēl trīs ripas un beigās uzvarēja ar 5:2.

Zaudētāju rindās spēlē piedalījās Latvijas uzbrucējs Deniss Baškatovs. Neskatoties uz zaudējumu, Baškatovs nopelnīja pozitīvu koeficientu +1, taču uzvarēja tikai vienā no četriem iemetieniem – kopumā šosezon Latvijas uzbrucējs uzvarējis vairāk nekā pusē iemetienu (57,2%).

"Rīga" - "Yunost" 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)Vārti: 7:04 Jeļisejevs (Dzierkals) 1:0, 11:09 Kondrāts (Galoha, Jeļisejevs) 2:0, 13:33 Želnerovskis 2:1, 24:49 Jeļisejevs (Augstkalns, vair.) 3:1, 58:27 Sarkanis (Bogdziuls, Grīnbergs) 4:1, 59:12 Kašpars (Kubrakovs, Faļkovskis) 4:2, 59:25 Dzierkals, t.v. 5:2.Metieni: 28:26.Soda minūtes: 6:12.Vārtsargi: Nils Grīnfogels – Leonīds Rubans.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601