25.01.2017. 23:58

Krievijas pēc spēka otrajā līgā zaudējumu izbraukumā piedzīvoja Almetjevskas "Neftyanik", kas ar 1:4 atzina Čeļabinskas "Chelmet" pārākumu. Pēdējā ripa tika raidīta tukšos vārtos, un laukumā atradās arī Aleksejs Širokovs, kurš tādējādi maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Centra uzbrucējs uz ledus bija 14:05 minūtes, izdarīja vienu metienu un uzvarēja 11 no 13 iemetieniem (84,6%).

Čehijas čempionātā "Zlin" viesos ar 2:4 atzina Liberecas "Bili Tygri" pārākumu. Iemetot 36. un 41. minūtē, izdevās samazināt deficītu līdz minimumam, tomēr izglābties nesanāca. Roberts Bukarts laukumā pavadīja 14:28 minūtes, izdarīja vienu un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Vācijas čempionātā Augsburgas "Panther" izbraukumā izglābās 59. minūtē un ar 4:3 pagarinājumā pārspēja Volfsburgas "Grizzlys". 28. minūtē viesus vadībā ar 2:1 izvirzīja Arvīds Reķis, kurš spēlēja pirmajā aizsardzības pārī.

Sliktāk veicās Krēfeldes "Pinguine", kas izbraukumā ar 2:7 cieta sakāvi pret Minhenes "Red Bull", lai gan trešajā minūtē atklāja rezultātu. Herberts Vasiļjevs spēlēja trešajā maiņā, ar punktiem vai noraidījumiem neizceļoties.

Anglijā Šefīldas "Steelers" savā laukumā ar 2:1 pieveica Notingemas "Panthers", lai gan jau otrajā minūtē nonāca iedzinējos pēc bijušā NHL uzbrucēja Braiena Makgratana metiena. Ervīns Muštukovs uzvarētāju vārtos atvairīja 21 no 22 metieniem.