07.07.2018. 13:15

Kā jau ziņots, Porečā ar sesto numuru izliktie Haralds Regža un Toms Šmēdiņš nokļuva C grupā, kur vakar pārspēja čehus (2-1). Ar piekto numuru izliktie Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs nonāca D grupā, kur pirmajā mačā pieveica norvēģus (2-1).Šodienas cīņā par grupas pirmo vietu Regža/Šmēdiņš spēkojās ar ukraiņiem Oleksiju Deņinu/Denisu Deņisenko, kuriem šajā turnīrā piešķirts trešais numurs. Pirmajā setā pretinieki izrādījās krietni pārāki -13:21. Otrajā setā mūsējie ieguva pārsvaru (14:11, 19:15), galotne gan izvērtās grūta: pretiniekiem bija trīs mačbumbas, mūsējie izglābās, bet pēdējo punktu guva Regža ar eisu - 25:23. Trešajā setā sākums labāks latviešiem (7:3), pārsvars tika palielināts, līdz ar to uzvara ar 15:8. Regža/Šmēdiņš grupā finišēja pirmie un iekļuva ceturtdaļfinālā.Jūrmalā ieplānotā U22 Eiropas čempionāta topošie dalībnieki Šmits/Samoilovs tikmēr spēlēja ar mājiniekiem Josipu Pribaniču/Filipu Siliču (#4). Mačs sākās ar 0:2, bet turpinājumā mūsējie pārņēma vadību (3:2) un guva panākumu pirmajā setā - 21:17. Otrā seta sākumā risinājās līdzvērtīga spēkošanās (5:6), bet tad pretinieki ieguva vairāku punktu pārsvaru (6:9, 12:20), tādējādi nācās piekāpties - 13:21. Trešā seta sākumā Šmits divas reizes pēc kārtas tika nobloķēts (0:3), pēc tam jau 1:5 un pārtraukums, mūsējiem neizdevās lauzt cīņas gaitu (4:10), līdz ar to zaudējums arī izšķirošajā setā - 10:15. Šmits/Samoilovs grupā ieguva otro vietu un turpinās ar "play-off" pirmo kārtu, kur plkst. 16.05 sacentīsies ar čehiem Dāvidu Lencu/Patriku Manasu (#11).Izslēgšanas spēļu pirmā kārta un ceturtdaļfināli notiks jau šodien.Izmantotie resursi:worldtour.2018.fivb.com