06.04.2014. 19:18
Trešo neveiksmi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas spēlēs svētdien piedzīvojusi latviešu uzbrucēju Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas «Lokomotiv» vienība, kas ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) savā laukumā atzina Čehijas kluba Prāgas «Lev» pārākumu.

• Spruktam un Rēdliham zaudējums arī otrajā konferences finālsērijas mačā 2014. g. 4. aprīlis
  • Sprukta un Rēdliha klubs pusfinālu sāk ar zaudējumu 2014. g. 2. aprīlis

Viesi katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem, turklāt pirmās divas ripas «Lokomotiv» vārtos raidīja zviedrs Martins Tērnbergs.

Sprukts šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes un 32 sekundes, metienus pa vārtiem neizdarot. Tomēr latvietis uzvarēja trijos no deviņiem iemetieniem, kuros piedalījās, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu un izpildīja divus spēka paņēmienus.

Tikmēr Rēdlihs laukumā pabija 12 minūtes un 46 sekundes, arī metienus pa vārtiem neveicot. Latvijas izlases uzbrucējs mača laikā veica vienu spēka paņēmienu.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis jau 3-0 Prāgas kluba labā. Nākamā spēle, kas var būt noslēdzošā šo komandu duelī, otrdien notiks Jaroslavļā.

Tikmēr Austrumu konferences finālsērijā spēkiem mērojas Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas «Salavat Julajev» komanda un Magņitogorskas «Metallurg» vienība. Pašlaik sērijā ar 2-0 vadībā atrodas «Metallurg».

Šīs vienības savā starpā trešo reizi spēkosies pirmdien Ufā.

Pēc regulārās sezonas katras konferences astoņas spēcīgākās komandas iekļuva Gagarina kausa izcīņā, bet vājākās vienības sezonu turpina Cerības kausā, kuru pērn ieguva Rīgas «Dinamo». Latvijas klubs šosezon Gagarina kausā netika tālāk par pirmo kārtu.