21.07.2014. 17:01
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Jaroslavļas "Lokomotiv" šodien sāk gatavošanos jaunajai sezonai. Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts ir starp septiņiem leģionāriem, kuri pretendē uz sešām vietām komandā. Galvenais treneris Šons Simpsons atzīst, ka līdz sezonas sākumam vēl ir daudz laika, lai pieņemtu lēmumu par lieko viesspēlētāju.

"Šobrīd mums ir septiņi leģionāri. Lēmumu par lieko pieņemim vēlāk, priekšā ir gatavošanās sezonai," saka kluba galvenais treneris, kurš izvērtēs kandidātus. Jaroslavļas vienības rindās sezonai gatavojas septiņi leģionāri : latviešu uzbrucēji Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts, kanādiešu vārtsargs Kērtis Senfords, norvēģu aizsargs Junass Holess, zviedru aizsargs Stefans Kronvals, zviedru uzbrucējs Martins Ternbergs, čehu uzbrucējs Jirži Novotnijs. Savukārt kanādietis Džefs Plets netiek uzskatīts par ārzemnieku, jo viņam ir baltkrievu pase.

Aizvadītajā sezonā Jānis Sprukts ilgāku laiku nespēlēja traumas dēļ, 32 spēlēs viņš guva 11 (2+9) punktus. Savukārt tikmēr Miķelis Rēdlihs sezonas sākumā bija mazrezultatīvs, bet pēc galvenā trenera nomaiņas latvietis kļuva krietni vien rezultatīvāks, kopumā 61 spēlē viņš sakrāja 14 (6+8) punktus. Šosezon gan atkal ir cits galvenais treneris, līdz ar to mūsu hokejistiem no jauna jāpierāda sava lietderība.

Šodien gatavošanās sākas ar medicīnisko pārbaudi, kam sekos treniņnometne Jaroslavļā un Šveicē. Plānā ir arī "Latvijas Dzelzceļa kauss" - tradicionālais pārbaudes turnīrs Rīgā.

Izmantotie resursi:www.rsport.ruR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties