21.11.2013. 19:27

Spēles 23.minūtē Jurijs Petrovs pēc viesu aizsarga kļūdas tika pie ripas, triecot to Sereja Borisova sargātajos vārtos. Otro ripu mača 45.minūtē ātrajā uzbrukumā iemeta Igors Musatovs, panākot gala rezultātu. Kērtiss Senfords Lokomotiv vārtos atvairīja visus 36 viesu metienus.

Kārtējo reizi bez rezultativitātes punktiem palika Rēdlihs, kurš sezonas 23 mačos guvis tikai vienus vārtus un nopelnījis 10 soda minūtes. Šajā spēlē viņam otrajā uzbrucēju virknējumā 14:48 minutes uz ledus, uzvara vienīgajā iemetienā un viens bloķēts metiens. Sprukts, kurš Jaroslavļas sastāvā pirms savainojuma gūšanas aizvadīja vien trīs mačus, aizvien ārstē savainojumu un viņa atgriešanās laukumā gaidāma ne ātrāk kā janvārī.

Lokomotiv otro reizi sezonā spējuši uzvarēt četros mačos pēc kārtas, šobrīd ar 43 punktiem 28 spēlēs pakāpjoties uz 5.vietu Rietumu konferencē. Savukārt Atlant komandai tā bija jau piektā neveiksme pēdējās sešās spēlēs un kopvērtējumā vienība ieņem 11.vietu šajā pašā konferencē - 35 punkti 27 mačos. Jau pirmdien abas komandas atkārtoti tiksies Mitiščos.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063